fbpx

The Crew 2

PC PS4 Xbox One
Sledovat
7

Fajnovka

Far Cry 5, The Crew 2 i nový Assassin’s Creed vyjdou do konce příštího března

Snad se dostaví i nový South Park

Na herní scéně není zrovna moc vydavatelů, kteří by se počtem a velikostí svých her mohli vyrovnat Ubisoftu. Francouzi si za 20 let vybudovali velkou základnu fanoušků, ať už se jedná o střílečky z pohledu třetí osoby nebo o akční Assassin’s Creed.

Díky takto širokému záběru může Ubisoft zažít poměrně úspěšný rok, aniž by musel tasit své největší trumfy. Pokud nepočítáme ne moc povedený film, Assassin’s Creed se už dva roky schovává někde ve studiích. Loni jsme se navíc místo Far Cry 5 dočkali menší odbočky z pravěku.

Jak ale CEO Yves Guillemot odhalil, velké značky se ještě letos vrátí. Slíbil, že se do konce příštího března dočkáme nového Far Cry, Assassin’s Creed, The Crew a také trestuhodně odloženého South Parku. Avšak více se o nich dozvíme až na letošní E3.

Již tradičně nám ale na internet prosakují drby a údajné screenshoty. Assassin’s Creed by letos mělo zavítat do Egypta, ovšem s podtitulem Origins místo spekulovaného Empire. Far Cry 5 by se zase mělo podívat na Divoký západ, přibalí si navíc atmosféru špagetových westernů.

Velkým překvapením je oznámení The Crew 2. Přeci jen nešlo o masový hit a Ubisoft jej loni rozdával první díl zdarma v rámci oslav svých narozenin. Letošní E3 konference nicméně bude asi plná překvapení.

Čtěte také: Objevily se indicie o novém Far Cry. Mohl by se odehrávat na Divokém západě

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.