Domů » Články » VIDEO: Far Cry 5: Hours of Darkness představuje válečný Vietnam. Hráče ale neoslnil

VIDEO: Far Cry 5: Hours of Darkness představuje válečný Vietnam. Hráče ale neoslnil(1 minuta čtení)

Hustá džungle gameplayi tolik nepomohla

Zatímco se základní kampaň Far Cry 5 rozloučila s exotickými lokacemi z předchozích dílů ve prospěch severoamerické Montany, season pass se k nim opět vrací. První DLC Hours of Darkness je nyní dostupné a nabízí dobrodružství zasazené do prostředí války ve Vietnamu, v české kotlině známé hlavně díky legendární střílečce Vietcong.

Po havárii vrtulníku se ujmete Wendella Redlera, amerického vojáka, který se objevil už v základní hře jakožto zadavatel questů, byť samozřejmě v podstatně vyšším věku. Náplň hry se příliš neliší od ostatních Far Cry titulů. Střílíte, mlátíte tupými zbraněmi, osvobozujete stanoviště, bráníte se divoké fauně… Pravdou je, že hra klade větší důraz na tichý postup a aktivně vás za něj odměňuje perky.

Pokud nejste vyloženě fanoušci výše zmíněného tradičního Far Cry receptu od dědečka Guillemota, koupi tohoto DLC důkladně zvažte. Steam recenze totiž hlásí „Spíše záporné“, kritizuje se hlavně téměř neexistující příběh, nedostatek nových zbraní či jakéhokoliv jiného dosud neviděného obsahu.

Vzhledem k cenovce 12 euro se hráčům také nelíbí krátká herní doba, kdy obsah DLC kompletně dohrajete i s bonusy za čtyři hodiny. Far Cry 5 čekají v rámci season passu ještě dvě DLC – Dead Living Zombies a Lost on Mars.

Čtěte také: Začíná E3 2018. Sledujte s námi hlavní konference na našem Twitch kanále!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=7Fe_LMY3-oA” /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=XApvYjMekhQ” /]

 

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X