Far Cry 5 dostal nový příběhový trailer. Season pass nabídne i třetí díl

Did I ever tell you the definition of DLC?

Není žádným tajemstvím, že oznámení různých DLC před vydáním hry samotné většinou hráčům nevoní. Podobné plány často smrdí nekalým úmyslem vývojářů nebo vydavatelů. Buď si nechají zaplatit za obsah, který z původní hry vystřihli, nebo připravují bezcenné přídavky jako koňské brnění.

V případě Far Cry 5 ale máme tušení, že se o žádné podrazy nejedná. Přeci jen se střílečka od Ubisoftu dostala do našeho žebříčku deseti nejočekávanějších her letošního roku. A nově oznámený season pass nás tak příjemně potěšil.

Překvapivým přibaleným bonusem je ovšem Far Cry 3. Hráči na PC dostanou celou hru v její původní podobě, zato majitele konzolí čeká upravený zážitek. Přeci jen střílečka z roku 2012 zatím na PS4 ani Xbox One nevyšla, Ubisoft tedy přišel s Classic Edition. Bohužel se ale nejedná o remaster.

Ve zkratce se jedná o čistě singleplayerovou porci našeho oblíbeného dobrodružství s magorem Vaasem, což zřejmě také znamená, že konzolisté budou muset oželet kooperativní režim. V létě Classic Edition zamíří na pulty obchodů i samostatně, avšak vlastníci season passu se ke hře dostanou s měsíčním předstihem.

V rámci season passu k Far Cry 5 dostanete i trojici rozšíření. Svým pojetím připomínají hodně povedený Blood Dragon, který celý koncept hry postavil na hlavu a šel vlastním směrem. Dead Living Zombies nás pošle proti hordám zombie, Hours of Darkness zase postaví proti Vietcongu a v Lost on Mars budeme střílet emzáky na Marsu.

Čtěte také: Bizární program nahradil tváře pornohereček hrdinkami ze Zaklínače. Poznáte je?

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.