Domů » Články » Herní novinky » Far Cry 5 se dočkal krátkých teaserů. Kompletní trailer přijde v pátek

Far Cry 5 se dočkal krátkých teaserů. Kompletní trailer přijde v pátek

Is it high noon?
Far Cry 5

Jsou tomu sotva dva týdny, co se objevily spekulace, že se další díl Far Cry podívá na Divoký západ. O týden později Ubisoft potvrdil, že střílečku vedle nového Assassin’s Creed a The Crew 2 vydá do konce příštího března. Na další info jsme si ale měli počkat.

Naštěstí Ubisoft moc nezahálel a již dnes vydal sérii několika teaserů, které si můžete níže zhlédnout v jedné velké kompilaci. Ta ukazuje záběry z fiktivní oblasti Hope County v Montaně. Moderní nádrž vedle kostela sice boří teorii, že se Far Cry 5 bude odehrávat v 19. století, je však plně možné, že se jedná o chybu na straně tvůrců videa.

I bez kovbojských klobouků a koltů u pasu se s jistotou ale dočkáme panenské přírody plné zelenavých jehličnatých lesů, křišťálově čistých říček a majestátních hor. V porovnání s předchozími díly nejde o tak exotické prostředí, ale kdo ví – třeba nás překvapí zápletka.

Přesně budeme vědět již v pátek 26. května, kdy Ubisoft vydá plný trailer v rámci živého streamu. Rozhodně se nám líbí teorie, že se jedná o prequel k třetímu dílu, a my se tak opět setkáme s Vaasem. Ale víte, jak dokážou být hráčské spekulace divoké.

Čtěte také: Objevily se indicie o novém Far Cry. Mohl by se odehrávat na Divokém západě

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=OLqeAH5D1uo” /]

Source :

youtube.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na