Domů » Články » Farming Simulator 19 dostal nový bezplatný přídavek Straw Harvest

Farming Simulator 19 dostal nový bezplatný přídavek Straw Harvest(2 minuty čtení)

Farming Simulator 19 nadále rozšiřuje ten největší a nejlepší svět farmaření na PC a konzole prostřednictvím bonusového, bezplatného oficiálního přídavku od Creative MeshPřídavek Straw Harvest obsahuje nové výkonné stroje od KRONE a Bressel und Lade s jedinečnou mobilní peletovací technologií. Na všechna vylepšení, kterými mod obohatí sklizeň slámy, se můžete podívat v tomto traileru!

Rozšiřte svou soupisku strojů pro sklízení slámy

Premos 5000 od KRONE, první mobilní peletovací kombajn na světě, umí dělat pelety přímo na poli anebo ho můžete nechat pracovat na místě díky přídavnému drtiči balíků. Vytvořené pelety můžete prodávat, používat jako podestýlku či krmivo pro zvířata a zpracovávat v přidružené průmyslové hale. KRONE BiGPack 1290 HDP II a KRONE Comprima V180XC jsou ty správné balíkovače pro efektivní sklizeň slámy a dodávají se s doplňky, které jejich funkci rozšíří ještě víc. Příslušné úchyty pro balíky od firem Bressel und Lade a Lizard usnadňují převážení nových balíků. Straw Harvest si můžete stáhnout v oficiálním Modhubu ve hře.

Přídavek Straw Harvest je nyní dostupný na PlayStation 4 a Xbox One a z dřívějška i na PC.

Farming Simulator 19 Platinum Edition, dokonalá verze hry Farming Simulator, je v prodeji  na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X