Domů » Články » Fast & Furious Crossroads: Nová hra na motivy legendární filmové série

Fast & Furious Crossroads: Nová hra na motivy legendární filmové série

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností BANDAI NAMCO Entertainment Europe představuje novou hru inspirovanou legendární akční filmovou sérií Fast & Furious. Hra Fast & Furious Crossroads bude v prodeji od května 2020 na PlayStation 4 a Xbox One.

Hra Fast & Furious Crossroads z dílny věhlasného herního studia Slightly Mad Studios přinese adrenalinový týmový zážitek z prostředí legendární filmové ságy Fast & Furious. Hráči se mohou těšit na autentický příběh, ve kterém se objeví všechny známé postavy a automobily a vzrušující akční hratelnost. Hra nabídne jak příběhový mód pro jednoho hráče, tak i mód pro více hráčů.

V příběhovém módu Fast & Furious Crossroads, který přinese rozšíření filmového univerza Fast & Furious, se představí ikonické postavy jako je Dom, Letty a Roman. Hráči navštíví ulice exotických lokalit a vstoupí do světa mezinárodní špionáže na cestě za eliminací nové hrozby.

Hra Fast & Furious Crossroads bude v prodeji od května 2020 na PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte oficiální stránky hry zde

Source :

Tisková zpráva

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X