Domů » Články » Fear the Wolves příští týden zamíří do předběžného přístupu. Odstartoval i uzavřenou betu

Fear the Wolves příští týden zamíří do předběžného přístupu. Odstartoval i uzavřenou betu

S.T.A.L.K.E.R.: Battle Royale

Je čas nastartovat gazíky a nasadit plynové masky. Mazat kalašnikov nemá smysl, stejně bude střílet. Už příští týden, konkrétně 18. července, se Fear the Wolves dočká předběžného přístupu na Steamu, a jak všichni víme, může to být skvělá i neblahá zpráva. Co všechno chystají vývojáři z ukrajinského Vostok Games?

Hra vás vypustí do radioaktivního ringu společně s dalšími 99 hráči. Čelit ale budete nejen živým protivníkům, ale také zmutované fauně, kontaminovaným zónám a anomáliím – to vše na štědrých 25 čtverečních kilometrech. Plány mají někdejší autoři Stalkera a Survaria poměrně pestré a slibují, že se hře budou pečlivě věnovat.

Z nudnějšího výčtu se můžete těšit na dvacítku zbraní, patnácti obleky a hromadou různých dílčích vylepšovátek. Od začátku také můžete používat vozidla, kterých by později mělo přibýt mnohem více. Ve hře se navíc bude střídat den i noc, přičemž ve tmě bude hra o poznání těžší a taktičtější.

Časem samozřejmě přijdou i nové herní módy a mapy. Co se týče cenovky, ta prozatím stanovena nebyla. Vývojáři věří, že jim předběžný přístup poskytne důležitou zpětnou vazbu od hráčů, čímž budou moci Fear the Wolves vyladit k naprosté dokonalosti. Můžeme tak jen doufat, že nezůstane navěky v early accesu.

Zatím to vypadá, že vývojáři z Vostok games jsou pevně odhodlaní tohoto „battle royale Stalkera“ dotáhnout do konce. Finální datum vydání je plánováno na příští rok a hra zamíří na PC i aktuální generaci konzolí. Uzavřená beta už začala, takže se Youtube už hemží gameplay videi.

Čtěte také: Galaxy in Turmoil ukazuje první záběry. Vychází ze zrušeného Battlefrontu 3

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=jBcicm45J3g” /]

Source :

Tisková zpráva

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X