fbpx

Vyzkoušejte si FIFA 18 exkluzivně na CZC.cz PlayStation Cup 2017 dva dny před vydáním

Nepřijdete ani o turnaj plný skvělých cen

Konec září se každoročně nese v duchu vydání nového ročníku populární hry FIFA. K příležitosti uvedení FIFA 18 si pro vás CZC.cz ve spolupráci s PlayStation připravili velkou zahajovací párty, resp. turnaj, který se uskuteční 27. 9. 2017 – celé dva dny před oficiálním vydáním. A k vidění a vyzkoušení toho bude daleko více!


Kdy: 27. 9. 2017 v 16:00
Kde: Černá Labuť, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1
Pro koho: Akce je otevřená široké veřejnosti ZDARMA, turnaj pak pro ty, kteří se do turnaje zaregistrují a budou vybráni
Facebook event: Potvrď svoji účast na Facebooku

Na co se mohu těšit?

Kromě zajímavých zápasů v turnaji si můžeš vyzkoušet FIFA 18 exkluzivně před vydáním v herních kioscích. Pokud tě fotbal nebere, nebo by sis raději užil virtuální realitu – i pro tebe máme dobrou zprávu! Na místě tě pohltí PlayStation VR se širokou škálou her.

Že jsme tě doposud nepřesvědčili? Tak co bys řekl tomu, že se na místě potkáš s komentátorem Michalem Jinochem nebo známým youtuberem Stejkem?

Navíc každý registrovaný získá od CZC.cz dárek!

Ceny v turnaji:

  • 1. místo: Virtuální brýle PlayStation VR + FIFA 18 + Tričko CZC.cz
  • 2. místo: FIFA 18 + 1000 Kč voucher na CZC.cz + Tričko CZC.cz
  • 3. místo: FIFA 18 + 500 Kč voucher na CZC.cz + Tričko CZC.cz
  • 4. – 8. místo: FIFA 18 + Tričko CZC.cz
  • 9. – 16. místo: Tričko CZC.cz

Jak se tedy na akci dostanu?

Je to naprosto jednoduché – buď přijď neohlášen sám, resp. se svými kamarády, nebo navštiv stránky CZC.cz, registruj se jako divák a získej dárek! Věříš si a chceš bojovat o hodnotné ceny, jako je PlayStation VR nebo samotná FIFA 18? Registruj se jako hráč! Více informací najdeš rovněž na stránkách CZC.cz.

Chybí ti motivace? Nevěříme, ale budiž. Tady je video z minulého ročníku!

Zdroj:

Tisková zpráva, komerční sdělení

Karel Čech
Většinou stojím za pultem a na tajňačku pařím během pracovní doby, občas se ale vs*ru na web a něco málo napíšu. Moje nejoblíbenější hra je Doki Doki Literature Club.