Domů » Články » FIFA 19 po deseti letech opět získala práva na Champions League. Promítne se i do kampaně

FIFA 19 po deseti letech opět získala práva na Champions League. Promítne se i do kampaně

Veselé čutání
FIFA 19

Sportovní hry na E3 jsou jako hodina matematiky. Většina z nás se na ně netěší a musíme si je prosedět, abychom se dostali k zábavnějším kouskům. FIFA 19 do tohoto klišé zapadá perfektně, přesto letos přinese jednu velkou novinku.

Nejedná se ale o žádné změny přímo v hratelnosti. Hlavním tahákem letos bude Champions League, největší klubová soutěž na světě. EA k ní licenci získalo po deseti letech, kdy exkluzivní práva patřila Konami a jeho sérii Pro Evolution Soccer. Spolupráce EA a UEFA se promítne nejen do normálního hraní, zasáhne i do příběhového módu.

V něm se opět vrátí Alex Hunter a se svým týmem se pokusí vykopat i nejcennější klubovou trofej. Těžko říct, jestli se mu ale povede překonat letošní finálové kousky. Nedílnou součástí je také Ultimate Team, opět se špetkou Champions League. Datum vydání je stanoveno na 28. září a hry se dočkáme na PC, PS4, Xbox One a Nintendu Switch.

Pokud chcete ale vstřelit pár digitálních gólů již teď, EA připravilo update pro loňský díl s mistrovstvím světa. Můžete jej vyzkoušet jako dočasný trial již teď na Originu. U konzolí musíte počkat, až jej vydavatel zpřístupní. Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: EA odhalilo nové Command & Conquer: Rivals. Půjde ovšem o mobilní hru

[arve url=”https://youtu.be/zX0AV6yxyrQ” /]

Source :
tisková konference EA
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X