Domů » Články » Film Joker s Joaquinem Phoenixem bude nekompromisní podívaná s ratingem R

Film Joker s Joaquinem Phoenixem bude nekompromisní podívaná s ratingem R

Joker je asi nejvíce očekávaným filmem od DC letošního roku. Už podle trailerů to vypadá, že se Joaquin Phoenix zhostil role Jokera jako nikdo před ním.

Dlouho se spekulovalo jaký rating bude film mít, přece jen se nebude jednat o klasickou komiksovou podívanou, ale spíše o psycho-thriller. Ostatně bylo potvrzeno, že Joker nebude kopírovat žádný komiksový příběh, ale vytvoří si svůj vlastní, samozřejmě s lehkou inspirací v komiksech. Nyní už je oficiální, že Joker bude “R”, tedy film mládeži nepřístupný. Ve filmu se bude mluvit sprostě, zabíjet a prý dojde i na sex.

Herec Marc Maron, který se ve filmu objeví také, se v talk show Conana O’Briena nechal slyšet, že komiksové filmy poslední doby jsou jen pro dospělé přerostlé děti a Joker bude úplně jiný. Nutno podotknout, že ho publikum lehce vypískalo. Maron se poté omluvil za trošku přehnanou reakci. Pravdou ale zůstává, že Joker bude opravdu jiný a řekl bych i trochu náročný na diváka. Nesmíme tedy čekat nic, co by se podobalo filmům od Marvelu. Tohle bude pěkně syrová psycho podívaná. Joker se v našich kinech objeví 3. října 2019.

0 0 vote
Article Rating
Source :

GamesRadar

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X