Filmaři přepracují postavu hlavního hrdiny Sonica(1 minuta čtení)

Připravovaný film s oblíbeným hyper rychlým ježkem byl fanouškovskou komunitou sepsut hned po vydání prvního traileru. Lidem vadí Sonicův vzhled, který neodpovídá videoherní předloze.

Během týdne byl vydán první trailer připravovaného filmu o Sonicovi, který sklízí kritiku. Nejproblematičtější části je samotný Sonic, konkrétně jeho CGI podoba. Fanoušci nejsou spokojeni s jeho celkovým vzhledem, který je značně odlišný od známého vyobrazení Sonica ve videohrách. Nejvíce skloňované nedokonalosti jsou oči a ústa, která na Sonicovi vypadají moc lidsky a ubírají tak jeho ježčímu charakteru. Kontroverzní je také zbarvení břišní srsti, které má hrdina obvykle v pleťové barvě. Fanoušci již na tento problém reagují a sami Sonica upravují podle svých představ:

Vedoucí filmař Jeff Fowler uveřejnil Tweet, ve kterém na kritiku reaguje a na konto enormní vlny kritiky fanoušky ujišťuje, že SEGA a Paramount spojí síly, aby do plánované listopadové premiéry veškeré negativní ohlasy zohlednili a postavu Sonica přepracovali.

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.