Domů » Články » Filmové trailery týdne #17 – Super Bowl speciál

Filmové trailery týdne #17 – Super Bowl speciál(7 minuty čtení)

Výběr trailerů tohoto týdne bude, jak jistě tušíte, trochu jiný než obvykle. Čeká nás více ukázek a méně textu kolem. Super Bowl sice není pro nás evropany velkou událostí, ale trailerů na filmy je při něm více, než dost. Pojďme se jim tedy podívat na zoubek.

Black Widow dostala další trailer a vypadá to čím dál lépe. Marvel Cinematic Universe je pěkně rozjetý a jak se zdá, nic jej nemůže zastavit.

U Marvelu zůstaneme i s druhou ukázkou, kde se konečně předvádí tři slibované seriály pro Disney+. Konkrétně se jedná o The Falcon And The Winter Soldier, WandaVision, kde jak se zdá to bude pěkně bláznivé a nakonec je tu bůh falše Loki. Doufám, že Disney+ bude již brzy dostupný i u nás, protože tohle chci vidět.

Spot pro deváté Rychle a zběsile má sice jen půl minuty ale je našlápnutý více, než kdejaký tříminutový trailer. Evidentně se dočkáme i nějaké té oživené postavy, rychlých aut a samozřejmě bláznivé akce.

Další krátká ukázka nás vezme do nostalgické minulosti. Druhý Top Gun o sobě zase dává vědět a vypadá to na super podívanou, už jen proto, že samotný Tom Cruise pilotuje stíhačku a není to žádné srabácké CGI.

Jeho číslo je 007 a i po 58 letech je vyslán na téměř nesplnitelnou misi. Daniel Craig se vrací jako James Bond a jak se zdá, tentokrát v tom nebude sám, ale bude mu pomáhat vcelku pohledná agentka.

Na Tiché místo 2 jsem vás tu už jednou lákal, při Super Bowlu se však objevila ukázka s novými záběry a tak je načase si film opět připomenout. Jak se zdá, vrátí se i postava Johna Krasinského jako otce Lee Abbotta. Podíváme se totiž i do minulosti a zjistíme, jak to všechno vlastně začalo.

Co se stane, když je váš expřítel psychopat a zároveň vědec? Odpověď je, že se udělá neviditelným a bude vás terorizovat na každém kroku. Přesně o tom je totiž horor Neviditelný, který se na nás chystá již nyní v únoru.

Hraná Mulan od Disneyho se ukázala dokonce dvakrát. Film vypadá dobře, ale pořád se nemohu zbavit dojmu, že předělávání animáků je jen velká ždímačka peněz. Každopádně nás čeká klasický příběh o tom, jak dívka šla do války i když neměla a dokázala všem mužům, že dokáže také bojovat.

Předělaná podoba ježka Sonica vrací úder vtipnou ukázkou. Je to snad poprvé, co studio naslouchalo fanouškům a vzhled modrého ježka do poslední bodlinky změnili. Nezbývá tedy, než se těšit na příští týden, kdy se Sonic závratnou rychlostí přižene do kin.

Animovaná houba Spongebob samozřejmě nesmí zůstat pozadu. Opět budeme svědky epického dobrodružství pod vodu i na souši a ukáže se i Keanu Reeves nebo třeba raper Snoop Dogg.

Mimoni ve svých filmech směřovali vlastně k jedinému, a to najít ideálního pána. Nyní se konečně dozvíme, jak se dostali k později proslulému padouchovi jménem Gru. Nebudou samozřejmě chybět oblíbené pazvuky a spousta humoru.

A jako poslední tu máme seriál od Amazon Prime, který pojednává o lovcích nacistů, kteří utekli a žili v 70. letech v New Yorku. Jednu z hlavních rolí obsadil samotný Al Pacino a objeví se i další hvězdy. Lov tedy může začít.

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X