Domů » Final Fantasy 15 bude mít film, anime i pěkně drahou sběratelskou edici

Final Fantasy 15 bude mít film, anime i pěkně drahou sběratelskou edici

Square Enix na svých fanoušcích opravdu nešetří. Anime, film a luxusní sběratelka k novému dílu?

V poslední době Square Enix nešetří informacemi o očekávaném patnáctém pokračování série Final Fantasy. Poté, co jsme se před několika měsíci dozvěděli, že bojový systém bude obohacen o útok ze zálohy a plížení, nyní tvůrci oznámili datum vydání spolu s delší řadou zajímavých novinek.

S příchodem na trh, 30. září pro PS4 a Xbox One, můžeme očekávat i celovečerní film, který by měl na herní příběhovou linii navazovat.

Zatímco na samotné vydání si budete muset ještě pár měsíců počkat, už teď si můžete vyzkoušet nové demo a zhlédnout první díl krátkého japonského seriálu na motivy blížícího se dílu.


Dostupná demoverze vám umožní osahat si ovládání, vylepšený systém soubojů a celkově všechny prvky, které bude plná verze obsahovat. Demo neodhalí dočista nic z hlavní příběhové linie, ale naopak vás provede trochu jinou pasáží. Jeho hraním si navíc jako bonus odemknete DLC pro plnou verzi.

Aby hráči lépe poznali své herní charaktery a vcítili se do jejich životních příběhů, připravili si pro nás tvůrci i krátkou, pětidílnou anime sérii s názvem Brotherhood: Final Fantasy XV. Pokud tedy patříte mezi příznivce japonských animovaných seriálů, můžete si už teď plnými doušky vychutnat první epizodu.

Překvapením je i chystaný celovečerní film Kingsglaive, který by měl být dostupný ke stažení ještě před vydáním hry. Kdy se ho ale dočkáme, to zatím přesně nevíme.

Nemůžeme opomenout ani dvě oznámené sběratelské edice. Zatímco levnější Deluxe Edition bude obsahovat steelbook, kopii hry a bonusová DLC, Ultimate Collector’s Edition toho nabídne o něco více. V něm nebude chybět Noctisova soška, soundtrack, art book a ani zbytek předmětů z levnější edice.

 

 

Source :

VG247

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na