Domů » Články » Final Fantasy VII: Nový akční trailer s Cloudem v hlavní roli

Final Fantasy VII: Nový akční trailer s Cloudem v hlavní roli

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix Ltd. přináší nový trailer v hlavní roli s hrdinou jménem Cloud Strife k očekávanému remaku legendární JRPG hry Final Fantasy VII Remake. Hra Final Fantasy VII Remake bude v prodeji od 3. 3. 2020 na PlayStation 4.

V novém akčním traileru se představí ikonický hrdina série Cloud Strife a jeho napojení na avantgardní skupinu odporu Avalanche, která má za cíl chránit planetu před tajemnou společností Shinra Electric Company.

Final Fantasy VII Remake představuje kompletně přepracovanou verzi originální ikonické hry, která spoluutvářela žánr RPG. Hra vypráví příběh světa ovládaného energetickou společností Shinra Electric Power Company. V rozrůstajícím se městě Midgar vzniká organizace s názvem Avalanche, aby se postavila na odpor korporaci Shinra. Cloud Strife, bývalý člen elitních jednotek společnosti Shinra, se rozhodne změnit strany a nabídne pomocnou ruku organizaci Avalanche, aniž by si byl vědom epických následků svého rozhodnutí. 

Hra Final Fantasy VII Remake nabídne kromě epického příběhu a nezapomenutelných postav také hybridní bojový systém, který spojuje akci v reálném čase se strategickými prvky založenými na příkazech v boji, nové herní prvky, moderní grafiku a ozvučení a mnoho dalšího.

Hra Final Fantasy VII Remake bude v prodeji od 3. 3. 2020 na PlayStation 4. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně oficiální stránky hry zde

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X