Domů » Články » Final Fantasy VII: Představen herní theme song

Final Fantasy VII: Představen herní theme song

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix Ltd. přináší nový trailer ke hře Final Fantasy VII Remake, ve kterém zazní nový herní theme song s názvem “Hollow”. Hra Final Fantasy VII Remake bude v prodeji od 10. 4. 2020 na PlayStation 4.

V novém traileru, ve kterém zaslechnete nový theme song s názvem “Hollow” z dílny věhlasného hudebního skladatele Nobuo Uematsua, se dále představí několik herních postav, které Vás zavedou do hlubin eklektického města Midgar. Kompletní herní soundtrack bude navíc k dispozici v digitální podobě počátkem léta 2020.

Final Fantasy VII Remake představuje kompletně přepracovanou verzi originální ikonické hry, která spoluutvářela žánr RPG. Hra vypráví příběh světa ovládaného energetickou společností Shinra Electric Power Company. V rozrůstajícím se městě Midgar vzniká organizace s názvem Avalanche, aby se postavila na odpor korporaci ShinraCloud Strife, bývalý člen elitních jednotek společnosti Shinra, se rozhodne změnit strany a nabídne pomocnou ruku organizaci Avalanche, aniž by si byl vědom epických následků svého rozhodnutí. 

Hra Final Fantasy VII Remake nabídne kromě epického příběhu a nezapomenutelných postav také hybridní bojový systém, který spojuje akci v reálném čase se strategickými prvky založenými na příkazech v boji, nové herní prvky, moderní grafiku a ozvučení a mnoho dalšího.

Hra Final Fantasy VII Remake bude v prodeji od 10. 4. 2020 na PlayStation 4. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně oficiální stránky hry zde.

Source :

Tisková zpráva

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X