Domů » Články » Final Fantasy VII Remake: Bezplatná demoverze právě ke stažení

Final Fantasy VII Remake: Bezplatná demoverze právě ke stažení

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix Ltd. oznamuje, že od dnešního dne je k dispozici ke stažení bezplatná demo verze očekávané RPG hry Final Fantasy VII Remake, která bude v prodeji od 10. 4. 2020 na PlayStation 4.

Demo, které je k dispozici ke stažení prostřednictvím obchodu PlayStation Store, umožní hráčům užít si úvodní kapitolu ze hry a stát se svědky událostí ikonického bombového útoku na Mako Reactor 1. Navíc hráči, kteří si demo stáhnou před 11. 5. 2020, obdrží jako bonus exkluzivní téma PlayStation 4.*

*Bonus bude dostupný od vydání hry.

Final Fantasy VII Remake představuje kompletně přepracovanou verzi originální ikonické hry, která spoluutvářela žánr RPG. Hra vypráví příběh světa ovládaného energetickou společností Shinra Electric Power Company. V rozrůstajícím se městě Midgar vzniká organizace s názvem Avalanche, aby se postavila na odpor korporaci ShinraCloud Strife, bývalý člen elitních jednotek společnosti Shinra, se rozhodne změnit strany a nabídne pomocnou ruku organizaci Avalanche, aniž by si byl vědom epických následků svého rozhodnutí. 

Hra Final Fantasy VII Remake nabídne kromě epického příběhu a nezapomenutelných postav také hybridní bojový systém, který spojuje akci v reálném čase se strategickými prvky založenými na příkazech v boji, nové herní prvky, moderní grafiku a ozvučení a mnoho dalšího.

Hra Final Fantasy VII Remake bude v prodeji od 10. 4. 2020 na PlayStation 4. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně oficiální stránky hry zde.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X