Domů » Archiv » Weeb novinky » FINAL FANTASY XII: Úžasný svět přichází na Nintendo Switch!

FINAL FANTASY XII: Úžasný svět přichází na Nintendo Switch!(1 minuta čtení)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix oznamuje, že vstupuje do prodeje remasterovaná hra Final Fantasy XII The Zodiac Age z legendární fantasy série.

Final Fantasy XII The Zodiac Age – HD remasterem původní hry FINAL FANTASY XII – budou mít hráči možnost užít si svět fantastické Ivalice jako ještě nikdy předtím. Těšit se mimo jiného můžou také na unikátní a vylepšený „Zodiac Job System” z roku 2007, který představuje 12 úrovňový postupový systém postavy.

O hře FINAL FANTASY XII: Příběh hry Final Fantasy XII, která původně vyšla v roce 2006, se odehrává v impozantním světě Ivalice, kde je malé království Dalmasca, dobyté říší Archadian, zanecháno v ruinách a nejistotě. Princezna Ashe, jediná právoplatná následovnice trůnu, obětuje vše vzdoru k liberalizace její země. Vaan, mladý muž, který ztratil svou rodinu ve válce, chodí neustále v hlavou v oblacích. Přidejte se k těmto nepravděpodobným spojencům v boji za svobodu a padlý královský majestát v heroickém dobrodružství k osvobození jejich rodné země.
Hra Final Fantasy XII The Zodiac Age je pro Nintendo Switch v prodeji od 30. dubna 2019.

X
X