fbpx
Domů » FINAL FANTASY XII: Úžasný svět přichází na Nintendo Switch!

FINAL FANTASY XII: Úžasný svět přichází na Nintendo Switch!

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix oznamuje, že vstupuje do prodeje remasterovaná hra Final Fantasy XII The Zodiac Age z legendární fantasy série.

Final Fantasy XII The Zodiac Age – HD remasterem původní hry FINAL FANTASY XII – budou mít hráči možnost užít si svět fantastické Ivalice jako ještě nikdy předtím. Těšit se mimo jiného můžou také na unikátní a vylepšený „Zodiac Job System” z roku 2007, který představuje 12 úrovňový postupový systém postavy.

O hře FINAL FANTASY XII: Příběh hry Final Fantasy XII, která původně vyšla v roce 2006, se odehrává v impozantním světě Ivalice, kde je malé království Dalmasca, dobyté říší Archadian, zanecháno v ruinách a nejistotě. Princezna Ashe, jediná právoplatná následovnice trůnu, obětuje vše vzdoru k liberalizace její země. Vaan, mladý muž, který ztratil svou rodinu ve válce, chodí neustále v hlavou v oblacích. Přidejte se k těmto nepravděpodobným spojencům v boji za svobodu a padlý královský majestát v heroickém dobrodružství k osvobození jejich rodné země.
Hra Final Fantasy XII The Zodiac Age je pro Nintendo Switch v prodeji od 30. dubna 2019.