Domů » Články » Herní novinky » Final Fantasy XV se konečně blíží na PC. Příští týden nabídne demo a Half-Life balíček

Final Fantasy XV se konečně blíží na PC. Příští týden nabídne demo a Half-Life balíček

Patnáctá poslední fantazie

Přelom tisíciletí byl podle mnohých zlatým obdobím videoher. Pořád se pařil Quake nebo Counter-Strike, Half-Life byl stále v živé paměti a Final Fantasy zase vrcholem RPG. Navíc každá hra měla pořádné demo. S příchodem Final Fantasy XV se tato doba může zase vrátit.

Je pravda, že toto japonské RPG vyšlo již v roce 2016, tehdy se bohužel z poslední fantazie mohli těšit jen konzolisté. Na PC tento počin Square Enixu přijde až 6. března, přesto se na výlet do Eosu těšíme již teď.

V pondělí totiž vyjde hratelné demo, které nabídne tutoriál, první kapitolu a úvodní questy. Neplatí to jen pro Steam, Final Fantasy XV překvapivě vyjde i na Originu a Windows Store. Poslední jmenovaný navíc nabídne synchronizaci savů a crossplay s Xbox One, jako většina her na konzoli od Microsoftu.

Vývojáři navíc lákají na předobjednávky a pro každý obchod vymysleli různé bonusy. Windows Edition na Originu nabídne balíček potisků na auto hlavního hrdiny, Windows Store se zase dočká balíčku powerupů. Nejlákavěji ale zní nabídka Steamu.

V obchodě Valve dostanete nejen vylepšení šatníku v podobě čtyř triček, ale také kosmetické předměty na motivy Half-Life. Osobně se nám tyto exkluzivní odměny moc nelíbí, na druhou stranu jsme rádi, že se Square Enix snaží nabídnout alternativu ke Steamu. Snad příště vyjde i verze pro GOG.

Čtěte také: Zásadní meta pokořena. Kingdom Come: Deliverance má na kontě milion prodaných kusů

[arve url=”https://youtu.be/O0EQlItIDTg” /]

Source :

vg247.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na