Domů » Články » Finále jedenácté sezóny Rainbow Six Siege je oficiálně zrušeno kvůli pandemii

Finále jedenácté sezóny Rainbow Six Siege je oficiálně zrušeno kvůli pandemii(1 minuta čtení)

Pandemie koronaviru postihla už i esport, kdy ESL sáhla pro zrušení offline finále Rainbow Six Siege Pro league. Výhodu má však základní fáze, která probíhá online a tak ve všech regionech zůstává rozvrh beze změn. 

Prohlášení najdeme na oficiálních stránkách ESL, která profesionální ligu v Rainbow Six Siege zastřešuje. Jedenáctá sezóna se bude muset obejít bez velkého LAN finále, kde se měli utkat ti nejlepší z lig po celém světe. Minulý půlrok hostilo finále desáté sezóny japonské Tokoname, nadcházející finále se mělo konat v prosluněném Sao Paulu v Brazílii. Finále je zrušeno z důvodu šířící se pandemie COVID-19, s cílem minimalizovat riziko vystavení nákaze všech zúčastněných, tzn. soutěžících, organizátorů, fanoušků a dalších přítomných lidí. Dobrou zprávou je, že základní, tedy online část, bude probíhat normálně dle rozvrhu. Druhá půle jedenácté sezóny v rámci všech regionů je právě před námi. 

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] v Sao Paulu jedenácté sezóny bylo sice zrušeno, ale lokální online odvětví Rainbow Six Siege EU Pro League jedou dál. Desáté kolo regionu […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X