Domů » Články » Mobilní Fire Emblem Heroes slaví první výročí. Rozdává odměny v hodnotě přes 1000 Kč

Mobilní Fire Emblem Heroes slaví první výročí. Rozdává odměny v hodnotě přes 1000 Kč

Dočkáme se i nových hrdinů a herního módu

Jen těžko bych se mohl považovat za velkého mobilního hráče. Popravdě mám v mobilu jedinou hru, která se mě pevně drží už rok, a to free to play tahovku Fire Emblem Heroes. Letité sérii strategií se na chytrých telefonech daří více než dobře a s blížícím se výročím se vývojáři chystají odměnit věrné fanoušky.

Hra vyšla vloni 2. února, zítra tak oslaví první výročí. Štědře nastavený obchodní model a pravidelné aktualizace, které téměř každý měsíc přinesly nové hrdiny, mise či herní mechaniky, zajistily Fire Emblem Heroes nemalou základnu hráčů. Na rozdíl od Pokémon Go se strategie od Intelligent Systems dopustila jen minima distribučních a technických přešlapů, což je možná důvod, proč vloni získala nejedno ocenění za nejlepší mobilní hru roku 2017.

Není tedy divu, že se první narozeniny ponesou ve velkém duchu. Asi největším lákadlem jsou „orby“, prémiová herní měna, kterou hra nikdy moc nešetřila.. Pokud se ovšem zítra přihlásíte do hry, ať už jako nováček nebo veterán, dostanete hned 50 orbů (v hodnotě zhruba 700 Kč). Dalších 50 můžete získat pokořením 25 speciálních denních map. Ve výsledku si tak na konci února – čistě za tyto dvě aktivity – odnesete 100 orbů, přičemž další můžete získat tradičním postupem (daily loginy, arény, tempest trialy apod.).

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=bRESC-RruVE” /]


Hráči se také mohou těšit na sérii Grand Hero Battles. Jedná se o speciální arény s odměnami v podobě silných a jinak nezískatelných hrdinů, což ocení především hráči, kteří do hry nechtějí rvát reálné peníze. Jsou také poměrně obtížné (jakmile vám umře jedna z postav, prohráváte), na Youtube je ale celá řada tutoriálů, jak tyto mapy splnit i s free to play jednotkami.

Od včerejšího dne také můžete získat další silné postavy, tentokrát za výše zmíněné orby. Nejnovějším přírůstkem je slušně nabušený Vanguard Ike, společně s ním ale můžete vyvolat třeba Takumiho, přeskinovanou Azuru či Siegberta z Fire Emblem Fates. Šance, že je dostanete, je větší než obvykle, tudíž není od věci využít výroční nabídky, zkusit své štěstí a rozšířit si svou sbírku. Akce potrvá jen do 5. února.

V průběhu února také přibude i minihra, Tap Battle: Illusory Dungeon. Jak název napovídá, jejím cílem je odrážet vlny nepřátel prostým ťukáním do displeje, přičemž dojde i na bossfighty. Celkem bude k dispozici 100 úrovní, zatím ale není jasné, jaké odměny přinesou.

V neposlední řadě brzy přijde anketa, v níž můžete hlasovat, kterého hrdinu mají vývojáři zpřístupnit všem hráčům zcela zdarma v nejsilnější, tedy pětihvězdičkové formě. Více podrobností najdete na stránkách hry, případně ve výročním videu (s otravně ukecanou sovou). Fire Emblem Heroes si pak můžete stáhnout na iOS i Androidy.

Čtěte také: Star Wars: Battlefront 2 v prodejích pohořel. Mikrotransakce se vrátí, říká EA

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=DiTKrknNdEs” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X