Domů » Články » Herní novinky » Five Nights at Freddy’s bude mít vlastní film. Režie se ujme tvůrce Sám doma

Five Nights at Freddy’s bude mít vlastní film. Režie se ujme tvůrce Sám doma

Z pizzerie rovnou do kina
Five Nights at Freddy's

Šílenství kolem Five Nights at Freddy’s je naštěstí již nějakou dobu za námi. Neznamená to ale, že by značka šla definitivně k ledu. Právě naopak se kolem jejího filmového zpracování objevily nové informace, díky kterým máme alespoň špetku naděje o kvalitě plánovaného filmu.

Práva k filmové adaptaci nejdříve získalo studio Warner Bros. v roce 2015. Tehdy na projektu pracovali tvůrci hororu Kruh, jak ale víme, k hmatatelnému výsledku se nikdy nedostali. Avšak nyní se na veřejnost dostaly detaily o změně studia a rovnou jsme dostali i jméno režiséra.

Na filmu nově pracuje studio Blumhouse, které nám přineslo horory Get Out nebo Paranormal Activity. Žánrově tak Freddy Fazbear mezi jejich další tituly zapadne téměř perfektně. Jméno samotného režiséra také nezní špatně, i když i u něj máme své obavy.

Do této role byl vybrán Chris Columbus. Během své dlouhé kariéry režíroval Sám Doma, Harry Potter a Kámen mudrců či Tátu v sukni. Zároveň se také podepsal pod méně úspěšné projekty jako Percy Jackson nebo Pixely.

V kinech nás tak může čekat konečně dobrá adaptace herního materiálu nebo úplný propadák. Zatím raději hádat nebudeme, rozhodně více věříme Tomb Raideru.

Čtěte také: Pražská FAMU bude vyučovat vývoj videoher. Obor otevře už příští rok

https://twitter.com/blumhouse/status/963095697791873025

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X