Domů » Články » Football Manager 2020: Oblíbený simulátor již v prodeji

Football Manager 2020: Oblíbený simulátor již v prodeji

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Sega oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová sezóna oceňovaného manažerského fotbalového simulátoru – Football Manager 2020. 

Postarej se, aby tvoje názory našly dobrého využití a dělej si věci po svém v nové sezóně oblíbeného fotbalového simulátoru Football Manager 2020. Každé rozhodnutí se počítá!

Hra Football Manager 2020 nabídne nové herní prvky a možnosti a vylepšené herní mechaniky. Vykroč do živoucího fotbalového světa, staň se tím pravým manažerem a převezmi plnou odpovědnost za osud a další směřování svého týmu! Jakým způsobem to uděláš je jen na tobě… Čeká na tebe více než 500 000 skutečných hráčů z 2 500 fotbalových klubů z 50 zemí světa!

Hra Football Manager 2020 je v prodeji od 19. 11. 2019 na PC/Mac. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně pak oficiální stránky hry zde.

Source :

Tisková zpráva

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X