Domů » Články » Zítra odstartuje For Games. Co všechno si zahrajete na pražské akci?

Zítra odstartuje For Games. Co všechno si zahrajete na pražské akci?

Těšte se na tituly od Ubisoftu i Techlandu

Veletrh For Games na pražských Letňanech je naším pravidelným poutním místem. Ani letos na něm nebudeme chybět, a to jak redakční část, tak sekce z herního klubu, která bude mít na starost stánek Asusu. Ale o tom někdy jindy – na letošní ročník si čeští vydavatelé Playman a Conquest přichystali nemalou porci titulů od Techlandu, Ubisoftu i Nintenda, které budou na místě k vyzkoušení ještě před vydáním.

Začneme Nintendem, který letos dostane velmi silné zastoupení. Veletrh ukáže, že Nintendo 3DS ještě ani zdaleka nepatří do sběru, a nabídne k vyzkoušení Metroid Samus Returns, Pokémon UltraSun & Pokémon UltraMoon, YO-KAI WATCH 2, Mario & Luigi: Superstar Saga+Bowser’s Minions či již vyšlý Monster Hunter Stories, který nám voněl už na Gamescomu.

Hlavní atrakcí ale pro nás bude Nintendo Switch. Konzoli doprovodí překvapivý počet dosud nevydaných titulů, jmenovitě switchovou verzi The Elder Scrolls V: Skyrim, Fire Emblem Warriors či Super Mario Odyssey, který v exkluzivní recenzi prestižního časopisu Edge dostal rovných 100/100. Samozřejmě to nebude všechno – For Games se dočká i her jako The Legend of Zelda Breath of the Wild, 1-2-Switch, ARMS, Pokkén Tournament DX, Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2, FIFA 18 či Mario+Rabbids: Kingdom Battle.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=u6oPBIVjf8E” /]


Přejděme na hry od Ubisoftu a Techlandu. South Park: The Fractured but Whole už je sice oficiálně venku, ale rozhodně byste ho neměli minout – my se u něj náramně bavíme a dle recenzí nejsme sami. Ve hře se setkáte se všemi hrdiny seriálu a příběhově to rozvíjí seriál o další dobrodružství. Typicky pro South Park se to neobejde bez kontroverzního humoru plného šikany, rasismu a zhulených ručníků.

Assassin’s Creed Origins vás znovu vtáhne do stínů historie, ve kterých objevíte počátek řádu chránící naši svobodu už tisíce let. Kde jinde se takový řád mohl zrodit než v srdci starověku v Egyptě? V místě, kde se mísí všechny největší starověké kultury a kde ta nejstarší kultura zažívá svůj největší úpadek? Faraoni byli nejprve dvě století pod nadvládou Perské říše, poté osvobozeni Alexandrem Makedonským a po jeho smrti nahrazeni Ptolemaiovskou dynastií, která vládla až do příchodu Říma. Hra vypadá dost k světu a jsme zvědaví, nakolik je nový dál RPGčkem – silný závan jsme zachytili už na Gamescomu.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=t7zGZLv6Zaw” /]


Hra Far Cry 5 sice vychází až na konci února příštího roku, na For Games ale Playman přinese hratelné demo z Gamescomu na dvou PS4 stojanech. Jakožto nový zástupce (zástupkyně) šerifa přijíždíte do Hope County zatknout místního radikálního kněze Josepha Seeda, který se považuje za bohem vyvoleného ochránce lidu místního okresku. Ten založil náboženské hnutí Eden’s Gate, které má přinést jeho následovníkům spásu, avšak ve skutečnosti se jedná o militaristické hnutí, které strachem a násilím konvertuje místní obyvatele. Patrikovy dojmy z hraní už máte jistě za sebou, tak si jeho tvrzení ověřte na vlastní ovladače.

Pure Farming 2018 (o němž jsme psali před měsícem) je nový simulátor farmaření, který jako první přináší silnou konkurenci dosavadnímu leaderovi na trhu. Podíváte se do odlehlých končin našeho světa včetně Japonska a Kolumbie, kde se se specializovanými mašinami staráte o plodiny, které nikde jinde nenajdete! Lokální distribuce hry má navíc plnou podporu firmy Zetor, a tedy i na stánku na For Games si můžete prohlídnout reálný traktor třídy Proxima, který bude doprovázet čtyři hratelná dema.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=A7yaYvvP8AM” /]


The Crew 2 je druhým dílem v sérii automobilových závodů v on-line otevřeném světě. Vývojářům v Ubisoftu začal vonět pach spálených gum, zvuk motoru si začali pouštět před spaním a vysoká dávka adrenalinu v žilách se stala jejich denním chlebem, takže se nejedná o pouhé pokračování prvního dílu s novým příběhem, ale hratelnost i herní svět doznaly výrazných rozšíření. Kromě klasických aut všech typů naskočíme navíc za volanty speedboatů, řídítka motorek a kdo by to byl řekl, i za knipl akrobatických letadel.

F1 2017 sice vyšla už na konci letních prázdnin, ale jako jediná závodní hra z prostředí Formule 1 je nevyzvaným leaderem až do vydání dalšího dílu. Vývojáři firmy Codemasters mají desítky let zkušeností se závodními hrami, které jsou znát i u F1 2017. Třešničkou na dortu je možnost zajezdit si v legendárních formulích včetně formule Ayrtona Seny nebo Michaela Schumachera.

Čtěte také: REPORT – Jak vypadal Game On ve znamení Total War: Warhammer 2?

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=MXN1nmL-DQU” /]

Source :
Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X