Domů » Články » Herní novinky » For Honor dostal čtyři nové trailery. Jeden představuje singleplayer

For Honor dostal čtyři nové trailery. Jeden představuje singleplayer

Til Valhall!

Válka lidstvo provází déle než oheň nebo kolo. Úplného míru se nám zatím dosáhnout nepovedlo, svět For Honor měl ale větší štěstí. Ve fiktivní realitě bohužel nejsou všichni s klidem spokojení, takže ostatní ke starému dobrému mlácení klacky po hlavě přinutí po svém. Stačí trocha dobývací techniky, desítky mrtvých a celosvětový konflikt je zpět.

Tím nespokojencem je rytířka Apollyon, jež poklidné vysedávání u ohně a další středověké kratochvíle nevoní. Dá proto své plány do pohybu a vrhne tak vikingské, samurajské i rytířské svalovce zpátky do boje proti jejich vůli. A kdo jiný bude muset její nepořádek uklízet nežli samotní hráči.

Více nám Ubisoft v novém traileru o příběhu For Honor neprozradil, přidal nám ale i várku videí o třech nových hrdinech t multiplayeru. Žádného ze šampionů bychom vážně naštvat nechtěli, umlácení obří tyčí od sumo zápasníka není vůbec sympatická představa. Avšak na Kofolu bychom s nimi zašli hned, taková sebranka by určitě vzbudila vlnu pozornosti v každé hospodě.

Ubisoft ještě láká na další uzavřený betatest, jenž proběhne už v lednu příštího roku. Stačí se zapsat do pořadí na oficiálním webu se svým uPlay účtem. A pokud vám nedokončené hry nevoní, stačí počkat do 14. února na vydání plné verze. Nebo raději oslavte Valentýna a hrajte později. Vaše drahá polovička to ocení.

Čtěte také: Prošvihli jste ubisoftí hry zdarma? Tento víkend máte poslední šanci

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X