Domů » Články » Herní novinky » HRA ZDARMA: For Honor rozdává startovní edici. Do hry míří čínští válečníci

HRA ZDARMA: For Honor rozdává startovní edici. Do hry míří čínští válečníci(2 minuty čtení)

Zarubejte si do lidí
For Honor

For Honor bohužel po svém vydání vyloženě neuspěl kvůli problémům se servery. Vývojáři je sice od té doby opravili, přesto svou rubačku do požadovaného klidu nedostali. Ubisoft na ně naštěstí nezanevřel a na E3 tak představili spoustu novinek. Navíc je základní edice momentálně zdarma.

Největší novinkou budou čtyři noví hrdinové v rámci přídavku Marching Fire. Kromě různorodých bojovníků ze vzdálené Číny přinese i zbrusu nový mód Breach, grafická vylepšení a PvE režim pro jednoho nebo dva hráče. Datum vydání je naplánováno na 26. říjen.

Další důležitou zprávou byla Starter Edition. Ubisoft ji až do příštího pondělí rozdává naprosto zdarma na PC. Pokud jste tedy For Honor nikdy nezkoušeli, máte tu nejlepší příležitost ochutnat napínavé duely vikingů, samurajů a rytířů. Stačí přejít na Uplay a přidat si hru do knihovny, už vám pak zůstane nadobro. O hru je velký zájem a stránky Ubisoftu společně s Uplay moc během konference nefungovaly.

Vypadá to, že Ubisoft chce zopakovat úspěch Rainbow Six: Siege. Ani u něj se start moc nevyvedl, vývojářům se ale díky spolupráci s komunitou povedlo hru postavit na nohy. Snad se to samé povede i s For Honor, hratelnostně na to potenciál rozhodně má.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále (a klidně dejte follow, ať vám nic neunikne). Konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: Bethesda konečně odhalila The Elder Scrolls VI. Hra ale vyjde až na další generaci konzolí

[arve url=”https://youtu.be/BchIGo-S5fs” /]

Source :
Tisková konference Ubisoftu
X
X