For Honor

PC PS4 Xbox One
Sledovat
6

Dá se

For Honor: Event propojující hru se serií Assassin’s Creed

Časově omezený event od 20. prosince do 10. ledna přivádí do hry For Honor Ezia ze série Assassin’s Creed. To tvrdí Ubisoft, ale já bych to tak růžově neviděl. Tak se na to pojďme podívat…

Ano, přiznávám, assassinská melodie v menu mě sice dojala k slzám, ale co dál…
Se slovy: „Jednou koupíš – budeš kupovat pořád,“ rovnou přeskakuji možnost zakoupení vzhledového brnění z Assassin’s Creed: Odyssey.
Jsem tu jen a pouze kvůli eventu. Je to Dominion 4vs4. Hrdinové ovládaní hráči nebo A.l. normálně bojují o tři body. Na prostředním bodě probíhá bitva minionů. Hra končí, když jedna strana nasbírá 1000 bodů a pobije soupeřův tým.

Tentokrát se mi spustí bitva, kde mají minioni skin se symbolem templářů a assassinů na zádech. Každá strana má jeden ze svých bodů chráněn hrdinou. Buď Eziem, nebo Cesarem Borgiou. Oba používají obouruční meč se stejnou bojovou taktikou a podle očekávání je dost obtížné je porazit. Za jejich zabití je 300 bodů.

Kromě melodie a skinů si ale tak trochu říkám, co je to za lživou kampaň. To neznamená, že by se mi tato chvilka, kdy jsem se vydal zpátky bojovat za čest, nelíbila. Čekal jsem toho asi moc. Při snaze o dotáhnutí hráčů ke hře není nic pravda, a všechno je holt povoleno.

Zdroj:

Ubisoft

Dragonarrr
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.