fbpx

For Honor

PC PS4 Xbox One
Sledovat
6

Dá se

For Honor odhaluje s nejnovějším trailerem datum pro uzavřenou betu

Spuštění serverů je za dveřmi. Vydrží nápor všech platforem naráz?

Vývoj středověké týmové akce For Honor už se blíží ke svému zdárnému cíli, ale ještě předtím, než si bude Ubisoft plně jistý svým dílem, nechá do něj ještě jednou nakouknout omezený počet hráčů. Studio si tím tak ověří nejen odvedenou práci, ale i zatížitelnost serverů, bez kterých by se tento titul jen stěží obešel. 

Ubisoft vpustí do For Honor omezený počet hráčů v rámci uzavřené betaverze již 26. ledna a půjde o poslední možnost si slibně vypadající titul vyzkoušet před samotným vydáním. Abyste měli patřičný čas na ozkoušení všech dostupných mechanismů a režimů, servery se pro hráče uzavřou jako obvykle koncem víkendu, tedy 29. ledna.

Současně s betaverzí bude spuštěna i akce War of the Factions, v níž se připojíte k jedné ze tří dostupných frakcí (vikingové, rytíři a samurajové), ze kterých v závěru povstane pouze jeden vítěz. Každé vaše vítězství v boji se počítá a můžete to být právě vy, kdo rozhodne o absolutním vítězi.

Během hraní si můžete přijít k hojnému počtu odměn, jež se vám následně převedou do plné verze hry. Připomínáme, že For Honor vyjde s českými titulky již 14. února pro platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Čtěte také: První redakční hraní: For Honor
Čtěte také: Nadšenec „remasteroval“ restauraci z první Mafie. Chce takhle přetvořit celou hru

Zdroj:

PCGamer

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.