For Honor

PC PS4 Xbox One
Sledovat
6

Dá se

For Honor se chystá na novou sezónu. Konečně se dočká i dedikovaných serverů

S mečem po funuse, ale přece

For Honor je nám docela líto. V jádru šlo o povedenou a zábavnou akční rubačku, ovšem nebýt obrovských problémů s konektivitou, zřejmě by se hře dařilo mnohem více. Při recenzování nám proto citelně chyběly dedikované servery, které by velkou část těchto nepříjemností odstranily. A světě div se, dočkáme se jich. Pozdě, ale přece.

Právě kvůli technickým kiksům v multiplayeru přišel For Honor o drtivou většinu aktivních hráčů. Zda se po spuštění dedikovaných serverů vrátí původní válečníci zpět do arény, je samozřejmě otázka. Soudě podle prvních ohlasů pod trailerem i na sociálních sítích se hráči ovšem těší, až znovu dostanou důvod tasit virtuální meč.

Prosincové testování dle slov vývojářů proběhlo bez problémů. Společně s dedikovanými servery se hráči dočkají páté sezóny, pojmenované jako Věk vlka. Update slibuje vybalancování některých postav, drobné úpravy arén, změny ve vylepšování zbroje či nové tréninkové módy. Ty určitě přijdou vhod nováčkům i veteránům pro osvěžení paměti.

Zmíněné novinky, tedy sezóna Age of Wolves a dedikované servery, přijdou do For Honor 15. února na PC, PS4 i XONE ve formě bezplatné aktualizace. Hra tím mimochodem oslaví své první narozeniny, tudíž není vyloučeno, že hráči dostanou i nějaký dáreček navíc.

Čtěte také: TOP 10 – Nejočekávanější hry roku 2018

Zdroj:

VG247.com

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz