Domů » Články » Herní novinky » Forager: Roztomilá 2D survival hra právě vyšla!

Forager: Roztomilá 2D survival hra právě vyšla!(1 minuta čtení)

Společnost HopFrog konečně vydala očekávaný titul Forager na Steamu, Humble Bundle a GOG. Později vyjde taktéž na Nintendo Switch a PlayStation 4.

Pokud jste fanouškem her jako Stardew Valley, Legend of Zelda, Factorio, Minecraft, Terraria nebo Starbound, pak je takhle hra pro vás jako dělaná. Máte zde aspekty všech zmíněných her a ještě něco navíc! Můžete se stát farmářem, sběratelem, obchodníkem, dobrodruhem nebo stavitelem – jakým směrem se ve vašem playthrough rozhodnete jít, je čistě jen na vás. Celá hra je nádherně rytmicky zasazena do soundtracku v pozadí a kdykoliv do něčeho kopnete, ať už rýčem nebo krumpáčem, obrazovka se vám „pohne“ do rytmu, což byla jedna z věcí, kterou si hra získala moje srdce.

Forager na první pohled sice vypadá jako jednoduchá malá hra, pod poklicí se však skrývají NPC, různé biomy a ostrovy, 64 schopností s libovolným vylepšováním a mixováním, kouzla a alchymie, farmaření, souboje ala Enter the Gundeon nebo Binding of Isaac, kupa a kupa materiálů na sbírání, dungeony a tak dále. Jednoduše řečeno – pokud hledáte zabijáka času při poslouchání podcastů či sledování poslední epizody Black Mirror na Netflixu, tuhle hru vám můžu vřele doporučit.

Forager oficiálně vyšel 18. dubna a na Steamu si ihned získal hodnocení Very Positive. Pořídit ho můžete za 19,99 €.

X
X