Domů » Články » Herní novinky » Fortnite: Epic Games přidalo respawnové dodávky!

Fortnite: Epic Games přidalo respawnové dodávky!

To, že Epic Games bude přidávat systém pingování a možnost respawnování jsme se dozvěděli už na AMA, kde developeři odhalili své plány na přidání těchto funkcí.

Jestli zkopírovali tyto nápady od Apex Legends, jejich momentálně největšího konkurenta, můžeme pouze hádat. Tvrdí totiž, že chtěli respawnování spoluhráčů přidat už dobu před vydáním Apexu. Proč k tomu ale nedošlo, zůstává záhadou.
Po mapě se objeví dodávky reboot vans, u nichž můžete oživit své padlé přátele pomocí reboot cards, které zvednete od padlých spoluhráčů. Že by efekt oživení byl nějak grandiózní nebo celkově alespoň trošku zajímavý, se říci nedá. Jakmile použijete kartu, všichni hráči v okolí uslyší zatroubení, dostanou varovný signál že je někdo oživován a váš přítel se poté objeví na střeše vozu ve stylu transportéru ze Star Treku.

Dle mého názoru by bylo vtipnější, kdyby jednoduše z reboot vanu vylezli. Přidalo by to ten komický efekt, o který se Fortnite tolik snaží. Více o respawnování spoluhráčů se dozvíte ve vývojářském updatu #13.

Dodávky by se ve hře měly oficiálně objevit v updatu v8.30.

X