Fortnite: Mineři odhalili novou postavu. Je to Batman(1 minuta čtení)

Podle zjištění kovaného těžaře dat bude hlavní postavou dalšího Fortnite eventu maskovaný mstitel Gothamu. Uvolněné informace odhalují mapu nové oblasti, batarang a také nový glider ve stylu temného rytíře.

Fortnite stihlo pohostit již mnoho tváří od Johna Wicka přes Marveláky, po například Mayhema z Borderlands. Nyní má však nad Fortnite ostrovem zářit znamení, povolávající Batmana. S touto informací přišel zkušený data miner her, který plánovaný obsah zmíněné hry odhalil už několikrát. Lucas4yoshi na svém Twitteru ukázal nové předměty a třeba takový batarang rozhodně nikomu jinému, než Bruci Waynovi, v jeskyni pod domem jen tak neleží. Kromě naváděného batarangu se můžeme těšit na nový grappling gun a rovnou na dva glidery. Čekat by nás měl také nový design Tilted Town s podobnými chrliči, které můžeme znát z Gotham City a podle Lucas4yoshiho je velká pravděpodobnost, že ve hře bude i batmaní oblek pro ženské postavy.

Source :

Dexerto

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na