Domů » Články » Fortnite: Mineři odhalili novou postavu. Je to Batman

Fortnite: Mineři odhalili novou postavu. Je to Batman(2 minuty čtení)

Podle zjištění kovaného těžaře dat bude hlavní postavou dalšího Fortnite eventu maskovaný mstitel Gothamu. Uvolněné informace odhalují mapu nové oblasti, batarang a také nový glider ve stylu temného rytíře.

Fortnite stihlo pohostit již mnoho tváří od Johna Wicka přes Marveláky, po například Mayhema z Borderlands. Nyní má však nad Fortnite ostrovem zářit znamení, povolávající Batmana. S touto informací přišel zkušený data miner her, který plánovaný obsah zmíněné hry odhalil už několikrát. Lucas4yoshi na svém Twitteru ukázal nové předměty a třeba takový batarang rozhodně nikomu jinému, než Bruci Waynovi, v jeskyni pod domem jen tak neleží. Kromě naváděného batarangu se můžeme těšit na nový grappling gun a rovnou na dva glidery. Čekat by nás měl také nový design Tilted Town s podobnými chrliči, které můžeme znát z Gotham City a podle Lucas4yoshiho je velká pravděpodobnost, že ve hře bude i batmaní oblek pro ženské postavy.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] data minerem Lucas7yoshi publikovaná během minulého týdne se ukázala jako pravdivá a update pro Fortnite ze světa temného rytíře můžete již […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X