Fortnite: Nový update desáté sezóny přináší automatickou sniperku a další obsah(1 minuta čtení)

Update pro novou sezónu přinesl do Fortnite mnoho nových předmětů a odemyká některé ze starších zbraní. Kopy novinek se dočkal také creative mód, u kterého jste některé stavby mohli vidět poprvé už na Fortnite World Cup 2019.

Desátá sezóna jedné z nejpopulárnějších her současnosti je venku již od začátku měsíce, a necelý týden po spuštění tu máme další update. Asi největším lákadlem v patchnotes je zbrusu nová automatická odstřelovací puška. Mimo to byly odvaultované zbraně, které najdete exkluzivně v lokaci Tilted Towers, a to Double Barrel Shotgun, Six Shooter, Hunting Rifle a Infantry Rifle. Novinky jsou také v módu creative, kde nám vývojáři předkládají Sky Station Showdown LTM, Junkyard Juke LTM a celou kolekci nových budov vikingského stylu. Do event storu se pak vrátil tommy gun Typewritter. A zatímco nevíme, který nový item vyzkoušet dříve, Crackshot pro nás přichystal nový weekly challenge v podobě New Song of Summer. Tak na co čekáte? Sama se ta vikingská osada nepostaví!

Source :

Gamespot

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na