Domů » Články » Nečekaný „objev“. V battleroyalovém Fortnite se omylem objevila svastika

Nečekaný „objev“. V battleroyalovém Fortnite se omylem objevila svastika

Ups
Fortnite

Reddit je místem zázraků i drsných diskuzí, pro herní komunity to platí hned dvojnásobně. Pořádně na to doplatilo EA, když se neúspěšně snažilo bránit lootboxy ve Star Wars: Battlefront 2. Najdou se však i jiné případy, kdy reddit posloužil jako platforma pro žehlení průšvihů, dokazuje autoři battleroyalového Fortnite.

Skupinka hráčů v hře totiž našla svastiku. Teď nemyslíme nějaký žertík, kdy si jiní hráči postavili ze dřeva obří hákový kříž. Stačí dát vedle sebe čtyři kovové plošiny a hákový kříž je na světě. Reddit jim zpočátku nevěřil, přeci jen byl obrázek upraven tak, aby zakryl jména hráčů.

Card

Krátce po zveřejnění obrázků se ale ukázalo, že se symbol ve hře skutečně nachází. Vývojář s přezdívkou DanDaDaDanDan napsal: „Díky za upozornění. Tohle jsme nezamýšleli a okamžitě to napravíme změnou v designu kovové části!“

Update pro tento týden je již hotový, svastika tak ve Fortnite zůstane až do příštího týdne. Vývojáři se už nicméně pochlubili opravou – porovnání můžete omrknout na obrázcích níže.

Čtěte také: Jak jít memům naproti. Skyrim: Very Special Edition jde opravdu hrát přes Alexu

Fortnite

Svastika nalezená hráči

Fortnite

Opravená verze

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X