Domů » Články » Herní novinky » Fortnite je po nečekaném výpadku zpátky online. Hráči dostanou předměty zdarma jako omluvu

Fortnite je po nečekaném výpadku zpátky online. Hráči dostanou předměty zdarma jako omluvu

Vývojáři pamatují i na hráče původního módu
Fortnite

Fortnite je jednou z nejpopulárnějších her současnosti, ať se nám to líbí či ne. Na Youtube i Twitchi sbírá stovky tisíc diváků a vývojáři z Epic Games díky tomu vydělávají závratné částky. Možná proto je nedávný výpadek, který oblíbený battle royale postavil mimo provoz, o to závažnější.

Fortnite byl krátce po vydání updatu s granáty Port-a-fort a systémem replayů vypnut. Podle slov Epic Games šlo o problém s databází a hodlají jej podrobně rozebrat v samostatném postmortem blogu. Nyní se ale chtějí vývojáři zaměřit na omluvu hráčům.

Věrní fandové módu battle royale tak dostali balíček Black Bling a v průběhu tohoto týdne navíc dostanou balíček Battle Stars. Pokud chcete získat nějaké ty kosmetické předměty zdarma, máte nyní příležitost. Pravidelně je Epic Games nejspíše rozdávat nebudou.

Stejná situace nastala i u původního kooperativním módu Fortnite, který je momentálně spíše přehlížený kvůli svému oblíbenějšímu bratříčkovi. Prvním dárkem byl Troll Stash Llama a tento týden hráči dostanou Seasonal Gold.

Čtěte také: Gwent se již brzy změní k nepoznání. Plná verze vyjde na podzim

Source :

pcgamer.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X