Domů » Články » FOTOGALERIE: Podívejte se na momenty z ESL One v Kolíně nad Rýnem

FOTOGALERIE: Podívejte se na momenty z ESL One v Kolíně nad Rýnem

Ve víru jednoho z největších e-sportových svátků

Jak už bývá naším železným zvykem, naše textové reportáže doplňujeme o hutnou porci fotek. Dnes se zaměříme na obrovský turnaj ESL One, který se konal v německém Kolíně nad Rýnem. Reportáž od Kary a zbytku SkillZone party najdete zde, níže si můžete prohlédnout naši fotogalerii.

Na to, jak jsme museli narychlo shánět akreditace těsně před startem samotného turnaje, se nakonec vše naštěstí obešlo bez nějakých větších komplikací. Jinak bychom si z ESL One nemohli odnést nejen skvělé zážitky, ale ani desítky fotek přímo z místa činu.

Fotograf se rozhodně zapotil, a to nejen kvůli letnímu počasí. Měli jsme v plánu během jediného dne navštívit nejen grandfinále v CS: GO, ale i doprovodný program a stánky partnerů akce. Jak můžete vidět na fotkách, naštěstí jsme všechno stihli a prohlídli jsme si herní i neherní atrakce, od stánku s hardwarem po fotostánek či miniaturní venkovní Mario Kart na ovládání.

Samozřejmě nám neunikl ani finální zápas mezi Cloud 9 a SK Gaming, a ačkoliv jen těžko lze zachytit onu hutnou atmosféru z kotle, díky naším fotkám si alespoň můžete udělat představu, jak moc velký nářez ESL One byl. Kochejte se a příště jeďte taky!

Reportáž z ESL One najdete zde!

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X