Domů » Články » FOTOGALERIE: Shadow of the Tomb Raider je venku. Mrkněte na povedený český cosplay

FOTOGALERIE: Shadow of the Tomb Raider je venku. Mrkněte na povedený český cosplay(1 minuta čtení)

Zpátky do kobek

Fanoušci Lary Croft mají dnes menší svátek. Právě totiž vyšla dlouho očekávaní akce Shadow of the Tomb Raider, která už sbírá první verdikty. V souvislosti s dnešním launchem herní distributor Cenega Czech představil vlastní českou verzi neohrožené lovkyně pokladů.

Níže si tak můžete prohlédnout nejen fotografie, ale také akční video s Larou Croft v hlavní roli. Tu ztvárnila Zuzana Rajdlová, fotografie zprostředkoval David Szeliga z Butrix Production a video dal dohromady Daniel Antoš. Celkem štáb vystřídal dvě místa – část videí a fotografií vznikla v Prokopském údolí, část zase v pražské zoologické zahradě.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=ExlE3eLgtJk” /]

Nový díl Tomb Raidera vás pošle do středoamerické džungle, kde budete čelit nejen nástrahám přírody, ale také po zuby ozbrojeným fanatikům z Trinity. Aby toho nebylo málo, Lara se snaží zachránit svět před mayskou apokalypsou – a v ten moment má dojít k jejímu přerodu v hrdinku známou jako Tomb Raider.

V rámci herní série se celosvětově prodalo více než 67 miliónů kopií hry. Poslední titul Rise of the Tomb Raider obdržel více než 100 nominací v různých anketách, tak uvidíme, jak se zadaří tomuto dílu. Shadow of the Tomb Raider vychází dnes pro PC, PS4 a XONE, a to ve standardní edici, steelbook edici a speciální edici Croft Edition.

Čtěte také: Zuřivá tornáda i létající tanky. Just Cause 4 bude ještě šílenější jízda než doposud

Source :
Tisková zpráva
X
X