Francouzské tanky míří na konzolové bojiště World of Tanks

Merde!

Společnost Wargaming na přichystala opravdu velkolepý dárek pro všechny příznivce konzolové verze free-to-play hry World of Tanks. Konzole tak čeká masivní rozšíření o francouzské tanky.

Nový update je nyní globálně k dispozici na PlayStation®4, Xbox One and Xbox 360. Aktualizace pod pořadovým číslem 3.1 vyrovnává obsah mezi všemi třemi platformami přidáním Francie na PlayStation®4 a přidáním kompletně nové francouzské linie na všechny tři konzole. Nový update obsahuje také dvě zcela nové varianty počasí na mapách Steppes Sandstorm a Erlenberg Blizzard. Novinkou je také Tier VII AMX CDC, který odstartuje 15. července.

Francouzský update přináší do hry skutečně zbrusu nová a unikátní vozidla, kterých je celkem 44 a všechny představují ty nejvíce specializované a vysoce mobilní vozy, které francouzský národ a především jeho armáda dobře známá. Hráči se tak dočkají skutečných lahůdek FCM 36, Renault R35, Somua S35, SARL 42, Renault G1, AMX 30 1er Prototype a AMX 30 B.


Na nových konzolích si lze vychutnat skutečně mnoho. Tankisté si mohou vzít svoje nové Tier 9 a 10 nových francouzských vozidel na projížďku a na dvě zbrusu nové konzolové mapy. Steppes Sandstorm a Erlenberg Blizzard nabídnou skutečně adrenalinové dobrodružství.

Stepi Písečná bouře hráčům představí otevřené scenérie plné vzrušujícího hraní, extrémně nízké viditelnosti a pustého terénu. Naopak Erlenberg Blizzard je místem neskutečných sněhových bouří, strašidelným terénem a pustinou, která je rozdělena dominující řekou, která bývá sama o sobě pro tanky nepřekročitelným místem. Jenže, teď je zima a mrzne…

Pro více informací se podívejte na stránky http://console.worldoftanks.com/.

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz