Domů » Články » Free Fire se dočkalo vlasního hudebního singlu s klipem

Free Fire se dočkalo vlasního hudebního singlu s klipem

Vývojáři Garena dali pod hlavičkou jejich vlajkové hry Free Fire dohromady několik hudebních umělců, kteří nahráli singl ke hře. Single I’am on Fire od virtuálního umělce T.R.A.P doprovází animovaný videoklip a ve hře k němu bude vydán tematický event.  

“Fortnite, all night!” není zdaleka jedinou skladbou na videoherní motivy. S hudbou si velmi často vyhrají i Riot Games, kdy k propagaci League of Legends nebo sounáležitých eventů navázali spolupráci s jmény jako Imagine Dragons, Crystal Method nebo Wes Borland z Limp Bizkit. Nově se hudebním titulem chce předvést i nejstahovanější mobilní hra minulého roku Free Fire. Fiktivní interpret T.R.A.P. se dal dohromady se skupinou umělců složenou z BJRNCK, Awich, Krawk a Faruz Feet. Umělci spolu vytvořili track I’ am on fire, který doprovází videoklip stvoření z Free Fire postav a animací. Spolu se singlem je spjatý také event, který vyjde příští týden. Po dobu jeho trvání bude ve hře možné získat outfity postav přímo z videoklipu. Stahujte hru již teď na Google Play či App Store

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X