Domů » Články » Herní novinky » Kingdom Come: Deliverance představil DLC From the Ashes. Zároveň vyšel Hardcore mód

Kingdom Come: Deliverance představil DLC From the Ashes. Zároveň vyšel Hardcore mód

Jindřich Stavitel

Kingdom Come: Deliverance byl až do svého vydání nejočekávanější českou hrou posledních let. Již od crowdfundingové kampaně bylo jasné, že půjde zajímavý výlet do české historie. V naší recenzi hra uspěla, týden po vydání se prodala miliontá kopie a nyní vývojáři představili první DLC From the Ashes.

O plánech s přídavky jsme slyšeli před měsícem, žádného data vydání nebo detailů o prvním z nich jsme se nedozvěděli. Ve From the Ashes dostane náš Jindřich nový úkol – znovu vybudovat a spravovat vlastní vesnici.

Avšak nepůjde o jeho rodnou ves, tedy Stříbrnou Skalici. Pod svou ochranu dostane Přibyslavice. Aby to náš hrdina neměl tak jednoduché, osadu obdrží kompletně vypleněnou (a hráči základní ví proč). Ale jak se říká, darovanému koni na zuby nehleď.

Hlavním úkolem bude samozřejmě vesnici vybudovat a znovu do ní přivést osadníky. Zároveň musíte zajistit, aby vesničané hned neumřeli hlady nebo se nepozabíjeli mezi sebou. S rolí správce ve středověku také přišla role soudce. From the Ashes vyjde již v červenci.

Společně s novým trailerem vývojáři vydali update 1.6. Do hry kromě tuny oprav přinesl Hardcore mód. Mimo klasických změn jako menší odměny, žádné rychlé cestování nebo vypnutý autosave přidali tvůrci také různé modifikátory.

Na začátku hry si vyberete dva negativní perky, které si Jindřich ponese celou hru. Kromě „mírných“ problémů v podobě třasavky nebo křehkých kostí budou na výběr i děsivější vlastnosti. Svou postavu můžete například udělat náměsíčnou a vždy se vzbudí na jiném místě, než usnul. Odvážnější hráči si navíc mohou zapnout všechny perky najednou.

Čtěte také:Brutální horor Agony se nedočká necenzurované verze. Vývojáři mají finanční problémy

[arve url=”https://youtu.be/LwJWCP9lQgI” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X