Domů » Články » Zajímavosti » Frontman heavy metalové kapely se objeví v novém rozšíření pro Call of Duty: Black Ops

Frontman heavy metalové kapely se objeví v novém rozšíření pro Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops 4 – Operation Apocalypse Z vrátí do hry nejen hordy zombíků, ale obnoví také spolupráci s metalovou skupinou Avenged Sevenfold. Na frontmana M. Shadowse se můžeme těšit jako na jednu z hratelných postav.

Spolupráce vývojářského studia Treyarch a jedné z nejúspěšnějších kapel současnosti je vlastně návratem ke kořenům série. Single Not Ready to Die byl soundtrackem k prvnímu Call of Duty: Black Ops a druhý díl doprovázela píseň Carry on, ke které Treyarch společně s Avenged Sevenfold udělali oficiální videoklip na námět hry. K oznámení došlo na oficiálním streamu Treyarch, kdy ke konci vysílání oznámil moderátor John Rafacz speciálního hosta s dlouhodobou historií v CoD, kterým nebyl nikdo jiný než právě M. Shadows. 

M. Shadows popisuje, jak se skupina dlouho bránila kolaboracím mimo hudební průmysl, jelikož považovala svoji tvorbu za příliš vzácnou. Pak ovšem přišel zlomový okamžik, kdy zesnul bubeník skupiny The Rev. Zpěvák zmiňuje tuto těžkou dobu a říká, že videohry byly jeden ze způsobů, jak se s ní vypořádat. Na Not Ready to Die si Treyarch koupili licenci a do druhého dílu už skupině nabídli širší spolupráci. Už jste viděli teaser na nové Black Ops? Nejenže se můžete těšit na metalovou legendu přímo ve hře, samotný teaser doprovází i příhodně pojmenovaný song od elektro tria Black Tiger Sex Machine z Québecu – Zombie.

X