Domů » Články » Herní novinky » Frostpunk: Konzolová verze hry pro PS4 a Xbox One vyjde toto léto!

Frostpunk: Konzolová verze hry pro PS4 a Xbox One vyjde toto léto!

Více morálních rozhodnutí, prosím. Polské herní studio 11 bit studios se proslavilo akční válečnou singleplayerovkou This War of Mine, ve které ovládáte skupinku civilistů ve válkou zničeném městě Pogoren.

Tato hra se proslavila depresivním prostředím, a zřejmě právě proto přivedlo studio v dubnu 2018 na svět další hitovku, co vám přivodí depky – Frostpunk. Zde je trailer na konzolovou edici:

Ve hře Frostpunk svět zamrzl a lidstvo z většiny vymřelo. Lidé jsou tedy nuceni ve skupinách přežívat v nově vybudovaných městech, které jsou stavěné okolo obrovského Generátoru. Tento Generátor je hlavní budovou každého dystopického města – jedná se totiž o masivní kamna, která vytápí okolní budovy a rodinné domy. Jako starosta tohoto malého města musíte psát zákony, stavět domy, doly, vysílat skupiny na prozkoumávání okolí a zachraňování lidí, a co hlavně – udržovat naději.

Ke konzolové edici přidají 11 bit studios všechny předešlé updaty zdarma, takže se nemusíte bát, že by počítačová verze měla nějaké funkce navíc.