Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: Galaxy in Turmoil ukazuje první záběry. Vychází ze zrušeného Battlefrontu 3

VIDEO: Galaxy in Turmoil ukazuje první záběry. Vychází ze zrušeného Battlefrontu 3

Světelných mečů se pravděpodobně nedočkáme

Vzpomínáte? Před dvěma lety začalo Frontwire Studio pracovat na titulu Galaxy in Turmoil, který vychází ze zrušeného Battlefrontu 3 od Free Radical Design. Jelikož tvůrci ale nevlastní licenci ke značce Star Wars, museli si vytvořit vlastní univerzum. První ukázky z jejich počínání odhalili v teaseru níže.

Američtí vývojáři z Frontwire Studio od poloviny roku 2016 pracují na hře Galaxy in Turmoil. Ta vychází ze zrušeného Star Wars: Battlefront 3 od Free Radical Design. Původně se tak projekt jmenoval Star Wars: Galaxy in Turmoil, avšak v tu dobu už byla ve vývoji rebootovaná série od DICE, LucasFilm tak fandovské Battlefronty zatrhl.

Naštěstí to ve Frontwire nevzdali a my se nyní můžeme kochat zcela novou hrou. A kde že tu jsou stormtroopeři? No, nikde. Kvůli autorským právům bude jediným pojítkem s původním titulem pouze hratelnost. Zevnějšek nemá tak se Star Wars světem nadále nic společného, což jistě poznáte na první pohled.

Galaxy in Turmoil slibuje obří 32 vs. 32 bitvy, které se budou souběžně odehrávat na zemském povrchu i vesmíru. Chybět by neměly ani mise, ve kterých hráči objevují nové kouty galaxie a budují si vlastní příběh v cyber-fantasy stylu. To všechno bude bezplatně naservírováno v moderním Unreal Enginu 4.

Nutno dodat, že veškerá práce na projektu Galaxy in Turmoil je dobrovolná a tvůrci na něm pracují ve svém volném čase. Proto záběry, které ukazuje video, jsou teprve z pre-alfa verze. Finální podoba může být tudíž zcela odlišná. Pokud rozumíte programovacím jazykům a chcete přiložit ruku k dílu, autoři uvítají každou pomoc.

Čtěte také: V nové Star Wars hře Jedi: Fallen Order se stanete lovnou zvěří. Půjde o singleplayerový zážitek

[arve url=”https://youtu.be/Vl_iOjIvZ90″ /]

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X