Domů » Články » Zveme vás na herní konferenci Game Access ‘17

Zveme vás na herní konferenci Game Access ‘17

Druhý ročník konference herních vývojářů otevírá své brány 3. května 2017

Aktualizace: Dnes odstartovaly první herní workshopy v rámci brněnské konference Game Access ‘17! Organizátoři navíc otevřeli možnosti si pořídit jednodenní lístek za lidovou cenu €29, pakliže se nemůžete dostavit na více dnů.

Původní zpráva: Česká herní scéna roste jako z vody a má na kontě čím díl více významných zářezů. Není tedy divu, že se u nás organizuje také nemalý počet workshopů, konferencí a přednášek na téma vývoje her, které těmto tuzemským úspěchů, přispívají. Jedna taková akce se koná už příští týden v Brně – Game Access ’17.

GameDev Area připravuje v moderních prostorách brněnského Sono Centra druhý ročník konference herních vývojářů. Ve středu 3. května ji zahájí ​workshopy​, které budou pokračovat i následující den. Témata jsou více než zajímavá – můžete se přiučit mnoha věcem, hrátkami v Unreal Enginu počínaje a designérským workshopem rozhodně nekonče. Cena za účast se maximálně do dvou stovek, což je za nás lidová cena. Některé workshopy jsou navíc zdarma. Čtvrteční večer již bude patřit stylové a ​exkluzivní párty ​na brněnské hvězdárně ve znamení Star Wars.

V pátek a sobotu se připravte na nabitý program. Proběhne celá řada ​zajímavých přednášek předních tvůrců legendárních her​, velké ​Indie & Business Expo ​v unikátní atmosféře ​a další dvě nezapomenutelné párty​. Budete mít také jedinečnou​ příležitost setkat se s mnoha zajímavými lidmi z oboru z celého světa​, ať už to jsou vývojáři, vydavatelé, investoři nebo ti, kteří se do oboru herního vývoje teprve chtějí pustit.


Těšit se můžete na přednášky takových osobností, jakými jsou například ​Chris Avellone (Fallout 2, Fallout: New Vegas, KOTORII, System Shock, Prey), ​Karoliina Korppoo (Cities in Motion, Cities Skylines),​ Konrad Czernik (Dead Island, Call of Juarez), ​Meagan Marie (Tomb Raider, Avengers), ​Mateusz Tomaszkiewicz (série The Witcher), ​ William Harms (Mafia III) ​ Nicholas Lovell ​(F2P Expert) ​ Yael Kazaz​ (Google AdMob) a další.

Celou konferenci zakončí ceremonie ​Game Access Awards​, při které budou oceněny ty nejlepší projekty z Indie Expa. Každý Indie tým má možnost získat prostor pro prezentaci své hry a jeden standardní lístek zdarma, stačí se jen​ zaregistrovat a splnit uvedené podmínky. Tím bude také automaticky zařazen do soutěže o ocenění v několika kategoriích. Více informací o akci i samotném programu najdete na stránkách Game Access ’17.

Hlavními partnery konference jsou Fineway Studios, JetDogs Studios, Madfinger Games a Hangar 13. Game Access ‘17 pořádá GameDev Area, nezávislá iniciativa pro podporu herního průmyslu v Jihomoravském kraji. Lidé stojící za konferencí jsou sami dlouholetými herními vývojáři, kteří se podíleli už na titulech jako Mafia II či ArmA: Queens Gambit a aktuálně se věnují vývoji své druhé hry, Vestige of the Past.

Čtěte také: Čeští vývojáři obvinění ze špionáže se vracejí kvůli soudu do Řecka. Proběhne ve středu

Source :
Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X