HRA ZDARMA: Vyzkoušejte si práci herního vývojáře v Game Studio Tycoon 2

Zkuste si vydat vlastní Call of Duty

Herní vývojář, ten tvrdej chleba má, zpíval by možná Láďa Vodička, kdyby viděl humbuk okolo No Man’s Sky. Nyní si toto drsné, ale zajímavé řemeslo můžete vyzkoušet na vlastní displeje – androidí „simulátor vývojáře“ Game Studio Tycoon 2 je totiž zdarma ke stažení po omezenou dobu.

Mobilní hra od Michaela Sherwina se v sobě snaží obsáhnout 50 let herní historie v kůži herního vývojáře. Ze začátku budete posílat do světa své drobné hříčky, časem se však můžete vypracovat na herního giganta s portfoliem špičkových her. Hratelnostně se Game Studio Tycoon 2 nijak neliší od podobných titulů, nabízí ale několik zajímavých twistů.

Nejprve se staráte sami o sebe, v pozdější fázi se okolo vás může točit až 16 pracovníků různých zaměření, které lze navíc rozdělit do tří menších týmu s vlastními cíli. Zatímco většina studia bude třeba pracovat na akčním blockbusteru, skupinka vývojářů dostane na starost vývoj a následovnou podporu MMO titulu. Game Studio Tycoon 2 navíc obsahuje i hardcore mód, který otestuje váš byznysový fištrón.

Normálně byste za tuto androidí hříčku zaplatili 95 kaček, aktuálně ji ale můžete získat zcela zdarma. Stačí vlézt na Google Play a stáhnout si hru do telefonu. Měla by se připsat i na váš googlovský účet, takže v případě migrace na jiný mobil s Androidem vám aplikace zůstane k opětovnému stažení.

Čtěte také: Syberia 2 je nyní zdarma na Originu

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz