Domů » Články » Games with Gold na listopad vám pomohou zahnat nudu!

Games with Gold na listopad vám pomohou zahnat nudu!

Xbox připravil na dlouhé listopadové večery pro předplatitele Xbox Live Gold další atraktivní nabídku v rámci programu Games with Gold. Můžete se už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daugther
Dostupnost: 1. 11.–30. 11. pro Xbox One

Vezměte do ruky lupu a staňte se nejslavnějším detektivem světa ve hře Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Tato fantastická adventura v sobě spojuje prvky vyšetřování, objevování a akce, zasazené do temného prostředí viktoriánského Londýna, kde se odehrává záhadný příběh obestírající vaši adoptivní dceru. Vývoj příběhu budou ovlivňovat vaše dedukce až do samotného ohromujícího vyvrcholení.

The Final Station
Dostupnost: 16. 11.–15. 12. pro Xbox One

V dystopickém světě hry The Final Station se stanete strojvůdci. V tomto postapokalyptickém dobrodružství se všude vyskytují nakažení lidé a vaším cílem je bezpečně dopravovat pasažéry po kolejích z jednoho místa na druhé. Budete muset dbát na to, aby váš vlak byl provozuschopný, hledat přeživší a dostat se do každé další stanice za každou cenu.

Star Wars Jedi Starfighter
Dostupnost: 1.–15. 11. pro Xbox One a Xbox 360

Prožijte znovu události, které předcházely epizodě II Hvězdných válek ve hře Star Wars Jedi Starfighter. Galaxie se zmítá v chaosu a Adi Gallia je vyslána jedijskou Radou vyšetřit nepokoje v systému Karthakk. Poletíte s ní novým prototypem jedijského hvězdného bitevníku, v němž budete muset manévrovat před nepřítelem, ničit jeho lodě a přenést boj do Obchodní federace. Síla vyráží na let!

Joy Ride Turbo
Dostupnost: 16.–30. 11. pro Xbox One a Xbox 360

Provádějte šílené kaskadérské kousky nebo vyzvěte své přátele na motokárovou „tour de force“ ve hře Joy Ride Turbo. Skákejte z útesů, převádějte své dovednosti a odemkněte si extra auta k ještě bláznivějším a nebezpečnějším pokusům. V této šílené závodní hře nemá zábava žádné hranice.

Další novinky ze světa Xboxu
Xbox Game Pass – nové tituly

  • The Outer Worlds
  • Afterparty
  • Lonely Mountains: Downhill
  • Secret Neighbor
  • LEGO Star Wars III
  • Minit
  • Subnautica (od 7. listopadu)

Další informace o přírůstcích do předplatného Xbox Game Pass najdete zde.

Všechny hry z programu Games with Gold jsou dostupné jen po omezenou dobu. Další podrobnosti o Games with Gold najdete zde.

Nenechte si ujít nejčerstvější novinky a sledujte Xbox na InstagramuFacebooku a Twitteru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X