Games with Gold na únor a další novinky ze světa Xboxu

Xbox si pro zlaté členy v rámci programu Games with Gold služby Xbox Live opět přichystal zajímavou nabídku. Předplatitelé se mohou už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Bloodstained: Curse of the Moon
Dostupnost: 1. – 28. 2. pro Xbox One
Pařba v parádním retro stylu, to je hra Bloodstained: Curse of the Moon. Tato akční adventura, pod níž je designérsky podepsán legendární Kodži Igaraši, je duchovním pokračovatelem řady klasických plošinovek minulosti. V průběhu hry můžete přepínat mezi různými postavami s jedinečnými schopnostmi a cestovat s nimi krajinou plnou nástrah v boji proti démonům usídleným v zakázaném zámku.

Super Bomberman R
Dostupnost: 16. 2. – 15. 3. pro Xbox One
Připravte se na pořádnou porci zábavy, protože Super Bomberman R se vrací a je ještě lepší! Osm bombarďáckých hrdinů se vydává do vesmíru, aby se zde utkali se zlým imperátorem Bugglerem, ale na pomoc jim teď přichází Master Chief. V exkluzivní verzi pro Xbox One budete používat svou špičkovou zbroj, která vám pomůže vždy, když půjde do tuhého. V nejlepším Bombermanovi všech dob můžete hrát sami, nebo s kamarádem.

Assassin’s Creed Rogue
Dostupnost: 1. 2. – 15. 2. pro Xbox One a Xbox 360
Velké historické dobrodružství pokračuje ve hře Assassin’s Creed Rogue. Octenete se v období francouzsko-indiánské války v roli Shaye Patricka Cormacka, neohroženého mladého asasína bez budoucnosti, který se díky tragédii postupně stane smrtícím zabijákem a lovcem. Temná proměna vaší postavy navždy ovlivní budoucnost celého bratrstva.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
Dostupnost: 16. 2. – 28. 2. pro Xbox One a Xbox 360
Naučte ovládnout Sílu od mistra Jediho, Lukea Skywalkera, ve hře Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Tento klasický titul pro první model konzole Xbox je příběhem nadšeného studenta, který se setkává se známými postavami ze Star Wars a navštěvuje proslulá místa z jejich světa. Na konci jej pak čeká osudová volba: dobro a svoboda Světlé strany Síly, nebo mučivá přitažlivost její temné strany?


Podívejte se na únorovou nabídku Games with Gold ve videu:

Další novinky ze světa Xboxu
Xbox Game Pass – nové tituly

We Happy Few
LEGO Movie Videogame
Middle-Earth: Shadow of Mordor (GOTY)

Saints Row: The Third
Crackdown 3 (vychází 15. února)

Speciální akce na sadu konzole Xbox One S Forza Horizon 4 – dojeďte si pro slevu 1800 Kč / 70 €!
(
nabídka platí od 1. 2. 2019)

Sada Xbox One S Forza Horizon 4 za speciální akční cenu
5999 Kč / 229 €.


Všechny hry z programu Games with Gold jsou dostupné jenom po omezenou dobu.
Další podrobnosti o Games with Gold najdete na http://www.xbox.com/live/games-with-gold

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.