Domů » Články » Gamescom 2016: Dojmy z Nosulus Rift (South Park)

Gamescom 2016: Dojmy z Nosulus Rift (South Park)

"Revoluční zařízení prdící reality"

Protože Ubisoft již tradičně nabídl minimální množství slotů pro redakce sídlící od Berlína na východ, nedostali jsme se na oficiální prezentaci pro novináře. Leč vystát si frontu na tento popkulturní klenot, to nám za to stálo.

O to nervózněji jsme postávali ve frontě s vědomím, že Ubisoft avizoval na svoje prezentace ve veřejných halách i první prototyp Nosulus Riftu, zařízení vycházejícího z Oculus Riftu, které si ovšem připevníte na nos a to vás následně obdarovává pravidelnou dávkou střevního metanu hlavních protagonistů hry.

Zkazky o Nosulu spousta lidí brala s rezervou. Ostatně za celým South Park: The Fractured But Whole stojí duo původních scénáristů Trey Parker a Matt Stone, kteří si na svoje konto připsali vtípky o homo Saddámovi Hussainovi, Manbearpigovi a Ježíšovi se samopalem. Drobné vystřelení si z návštěvníků v podobě trochu prdů tak vyznívá naprosto logicky.

[youtube id=”22KZBhrksbk”]

Nosulus Rift existuje. Poprask mezi návštěvníky vzbudil takový, že málo kdo sledoval to, co se děje na prezentační obrazovce. Všechny oči se upíraly na několik střídajících se dobrovolníků, kteří si nechali na svůj obličej nasadit tuhle Ubisoftí vychytávku. Kýbl na blití a sprej přebíjející výpary linoucí se ze zařízení included. Podle reakcí nebožáků s Nosulem na nose s jistotou tvrdíme, že tahle zbraň má opravdu silný kalibr. Škoda jen, že v Ubisoftu zatím neplánují sériovou výrobu.

Nosulus Rift ukradl prezentaci South Park: The Fractured But Whole. A to i přes to, že hra přinese pár drobných obměn v soubojovém systému. Ten nebude tolik statický jako v Stick of the Thruth, na druhou stranu se ale stále drží zažitého tahového mechanismu. Nový South Park tak nejspíše v ničem velkém nepřekvapí. I tak si ale udrží svojí úchylně-perverzní laťku, která možná nesedne masovému hráčstvu, ale milovníkům seriálového South Parku udělá radost.

Všechny články z Gamescomu 2016 najdete zde!

Source :

Vlastní

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X