Gamescom 2016: V novém South Parku vám pomohou v boji prdy i prostředí(1 minuta čtení)

Okuste příběh i sílu prdů z nového dílu v gameplay záběrech z Gamescomu.

Na kanálu PlayStation Access se koncem měsíce srpna objevily další gameplay záběry, jež ukazují absolutní začátky příběhu nového South Parku, volbu herní třídy a několik prvních cut-scén. I když druhý díl vypadá naprosto stejně jako předchozí díl, nějaké změny přeci jen našly.

Jednou z větších změn je především možnost pohybu při soubojích s nepřáteli, čehož jsme se u předešlého dílu The Stick of Thruth bohužel nedočkali. Využít můžete okolní objekty jak ke krytí, tak zranění vašich nepřátel. Prostřední by mělo být částečně interaktivní, využít tak jeho výhod může být cestou k jednoduššímu vítězství.

Vedlejším trhákem, spojeným s touto hrou, je ale zařízení parodující produkt poskytující požitek z virtuální reality – Nosulus Rift. Díky tomuto famózní “helmičce na nos” pocítíte při hraní nejen prdy vašich útočníků, ale i ty vaše. V provozu je i web určený přímo pro zařízení, kde najdete veškeré podrobnosti. Ač jde jen o marketingový výstřelek, jeho hrozivou “sílu” mohl Michal vidět naživo na Gamescomu.

Druhého pokračování perverzního, ale skvělého a humorného RPG bychom se měli dočkat už 6. prosince na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Všechny články z Gamescomu 2016 najdete zde!


Source :

YouTube

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na