GC17: War Thunder chystá nové lodě, tanky i letadla ze studené války(3 minuty čtení)

Jedna hlaveň je někdy málo

Update: Patch 1.71 s podtitulem Nová éra je již venku na všech platformách a přinesla tunu novinek – obrněná vozidla z období studené války, několik letadel a map, pancéřování pro vozidla, pohled z první osoby ze střelecké kabiny a pár úprav v obchodě s válečnými pohledávkami. Co se týče lodí, které jsme viděli na gamescomové prezentaci, zatím jsou v nedohlednu. Kompletní výčet změn najdete na stránkách hry War Thunder.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=ljBmYbm-xQk” /]


Původní zpráva: Tankisti, piloti a kapitáni lodí, pozor – chystá se nový patch pro War Thunder, ve kterém si ruští vývojáři z Gaijin Entertainment připravili velké změny a celou řadu novinek, se kterými nešetřili na letošní gamescomové prezentaci. Co má za lubem dosud největší konkurence World of Tanks?

Prvním a největším přídavkem budou nové lodě. Do War Thunderu konečně připlují křižníky. Co ztrácí na rychlosti a manévrovatelnosti, dohání zase svou odolností a palebnou silou. Společně s nimi připlují i další modely torpédoborců pro všechny herní frakce.

Vývojáři však přiznali, že nový námořní obsah nebudou vydávat v jedné velké kompilaci, ale postupně v několika vlnách. Kromě časových důvodů nechtějí ztratit kontakt s hráčskou základnou, která jim dává častý feedback. Pevné datum vydání tudíž pro tuto chvíli nemají.


V rukávu toho měli samozřejmě více. Na obzoru je update 1.71, který se zaměří především na letadla a pozemní vehikly. Autoři představili novinku v podobě pancéřování pro různá vozidla. Jako první si ho užijí tanky T-64A a M60A1, a to hned ve dvou formách.

První typem jsou lehké kompozitní pancíře, které nabídnou ochranu před protitankovými střelami, zatímco druhý druh (označovaný jako reaktivní) se vyznačuje větším odporem proti různým typům munice (včetně vysoce explozivních) za cenu vyšší hmotnosti.


V novém patchi přibudou i nové tanky především z období studené války, např. šestihlavňový M50 Ontos. Ten se proslavil především během konfliktu ve Vietnamu a hráči už po něm nějakou dobu volali. Společně s ním se otevře i strom tanků 6. třídy a několik nových letadel, včetně ikonického amerického stíhače P51H-Mustang.

Aktualizace rovněž přinese i nové mapy, pohled z první osoby při střelbě z kabiny, vylepšení e-shopu s válečnými pohledávkami a další novinky. Na prezentaci bylo vidět, že vývojáři slušně šlapou do nového obsahu a snaží se vyhovět hráčské komunitě, byť spíše drobnými krůčky. Snad jim to tempo vydrží.

Čtěte také: GC17: Heroes & Generals dostal nové letouny. Chystá i ryze tankový mód

Source :
Vlastní
X