Domů » Články » Ace Combat 7 se chlubí působivým baletem ve vzduchu a chaosem na zemi. Chystá i podporu VR

Ace Combat 7 se chlubí působivým baletem ve vzduchu a chaosem na zemi. Chystá i podporu VR

Stíhačky. VR. A hry zdarma k předobjednávkám
Ace Combat 7

Když se řekne stíhačka, většina lidí si vzpomene buď na film Top Gun nebo nadzvukový randál na nebi během nějakých vojenských výročí. Fanoušci série Ace Combat si ale vybaví alternativní svět, napínavé vzdušné souboje a plejádu anime postav. A Ace Combat 7: Skies Unknown nebude výjimkou.

Tentokrát se zhostíme role pilota Osejské armády nad kontinentem Usea, známého ze třetího a čtvrtého dílu. Kromě lidských protivníků se do boje pustí i bezpilotní letouny, o zábavu bude tedy postaráno. A ač se hra odehrává v alternativní realitě v roce 2019, dostaneme do ruky nám známé moderní zbraně.

Jak můžete vidět ze záběrů gamescomového dema, arkádové řízení bojových letounů i akční přestřelky ve vzduchu zůstávají. V hratelné ukázce jsme mohli mimo jiné ničit raketami i podzemní cíle, přičemž tu a tam na nás vyhoukl do sluchátek bratr ve zbrani s nějakou generickou hláškou nebo suchým komentářem. Kdovíjak hlubokomyslné dialogy spíše neočekávejte.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=A9QBFErOIH4″ /]

Milým překvapením pro hráče na PS4 bude podpora VR. Hned po vydání mohou na PSVR hrát sadu misí mimo hlavní dějovou linku, která zabaví na pár hodin. Níže se můžete pokochat také novými záběry přímo z japonského veletrhu Tokyo Games Show.

Podivně ale působí předobjednávkové bonusy. Ace Combat 7 sice vychází na PS4 a Xbox One 18. ledna, obě platformy ale dostanou jiné hry navíc. Na PS4 Bandai Namco rozdává Ace Combat 5, zatímco hráči na Xboxu dostanou šestý díl. PC hráči se na druhou stranu dočkají vydání až 1. února, za předobjednávku ale žádnou hru neobdrží.

Čtěte také: Soulcalibur VI nabídne hned dvě kampaně. Můžete se v nich poprat i s Geraltem

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=ESyiEEAZ3Bw” /]

 

Source :
Vlastní
X